SWAN blog

SWAN blog

Viac informácií

Pevná linka je pre seniorov pohodlnejšia. Prečo ju ešte nemáte?

Pevnú linku mnohí z nás používali celý život. Volalo sa z nej pohodlne, počuli ste každé slovo. Prišli však mobily a museli sme začať žmúriť na malé obrazovky. Našťastie, aj dnes môžete mať doma klasický telefón. Prečo by ste to mali zvážiť? Čítajte ďalej.

S pevnou linkou voláte pohodlnejšie

Mnoho seniorov zápasí s malými tlačidlami mobilov a používať ich bez okuliarov je takmer nemožné. Ľudia nosia často mobil kvôli bezpečnosti. To je veľmi zodpovedné.

Ale zavolať si s rodinoua priateľmi je omnoho pohodlnejšie z pevnej linky. Tlačidlá sú veľké, slúchadlo je lepšie prispôsobené tvaru hlavy a kvalita hovoru je omnoho vyššia. Mobily sú užitočné, no nemusia vyhovovať každému. Pre mnohých seniorov sa stali večerné telefonáty s rodinou príjemným rituálom. Vďaka pevnej linke sa nemusia nijako obmedzovať bez ohľadu na to, či volajú blízkym na Slovensku alebo v zahraničí. Moderné telefóny sú dokonca bezkáblové s dosahom niekoľko metrov od dobíjacej stanice.

Asi sa neubránime sentimentu, no telefonovať z pevnej linky má svoje čaro. Je to jednoducho iný pocit. Keď zodvihneme k uchu slúchadlo, okamžite si spomenieme na detstvo, mladosť, prvé lásky, s ktorými sme si hanblivo telefonovali. Šepkali sme do slúchadla, aby nikto iný nepočul, o čom sa zhovárame. A pritom sme často rozprávali o úplných hlúpostiach... Ale takí sme jednoducho boli a telefón k tomu neodmysliteľne patril. Je príjemné vrátiť sa späť a znova prežiť tieto chvíle.

Pevná linka – výhodnejšia ako mobil

Obrovskou výhodou pevnej linky je, že s ňou môžete volať aj úplne zadarmo. Keď voláte na pevnú linku, neplatíte za to ani cent. V rámci siete Komfort – teda ak osoba, ktorej voláte, má tiež pevnú linku SWAN MULTIMEDIA – je to zadarmo a bez obmedzení. Či v pondelok ráno alebo v sobotu večer, stále to máte za 0 €.

Aj do iných pevných sietí môžete volať bezplatne– cez pracovné dni vždy medzi siedmou večer a siedmou ráno. Ideálny čas na večerné klábosenie po dlhom dni, čo vy na to? Alebo si zavolajte cez víkendy a sviatky, vtedy môžete debatovať aj celý deň.

Dokonca sa nemusíte trápiť ani pre to, že ste už vyhodili starý telefón. Krásny nový prístroj si môžete u nás kúpiť už za 1 €.

Vždy sme vám po ruke. Stačí nám jednoducho zavolať na zákaznícku linku 0650 123 456 a my vám so všetkým poradíme. Nemusíte sa trápiť ani s nastavovaním telefónu – naši technici prídu a telefón nainštalujú.

Na druhom konci drôtu čaká vaša rodina a priatelia. Stačí iba zdvihnúť slúchadlo a povedať „Haló?“.

CTA IMAGE

Výhodné volania

do všetkých mobilných a pevných sietí
na Slovensku i v zahraničí.

Zistite viac o produkte

Funkcie digitálnej televízie

Funkcie digitálnej televízie

Pozerajte čo chcete a kedy chcete. Spoznajte funkcie digitálnej TV od SWAN MULTIMEDIA a staňte sa pánmi domácej zábavy.

Viac informácií

Vysokorýchlostný internet

Funkcie digitálnej televízie

Superrýchly internet u Vás doma. Stiahnite si film v HD rozlíšení za pár minút, surfujte rýchlosťou svetla, nestarajte sa o dátové limity.

Viac informácií

Speedmeter

Funkcie digitálnej televízie

Aký rýchly je Váš internet? Odmerajte si aktuálnu rýchlosť Vášho internetového pripojenia (upload/download) pomocou Speedmetra.

Viac informácií