Verejná správa

Služby pre verejnú správu od SWANu sú príkladom toho, že veci môžu fungovať lepšie.

 

Verejná správa

Služby pre verejnú správu od SWAN sú príkladom toho, že veci môžu fungovať lepšie. Len skutočne funkčné IT a telekomunikačné systémy zvyšujú efektivitu práce a zjednodušujú zdanlivo zložité úlohy. Veríme, že na každý problém existuje riešenie a verejná správa nie je výnimkou.

Problém

Obyvatelia moderných miest a obcí vyžadujú, aby s nimi samospráva držala krok. Náklady na prevádzku IT systémov, ktoré tieto požiadavky dokážu splniť, sú však pre obecné rozpočty až príliš vysoké. Zamestnanci sú tak často nútení pracovať na muzeálnych počítačoch v historickom softvéri.

Keď sa už nájdu peniaze, prichádza ďalší problém – chaos. Množstvo dodávateľov jednotlivých zložiek jedného systému spôsobuje ich vzájomnú nekompatibilitu. Veľký počet dodávateľov znamená tiež množstvo faktúr a mnoho čiastkových položiek v účtovníctve.

Ďalšie časové a finančné straty potom predstavuje prepájanie takýchto systémov a ich ďalšia správa. Otázna tiež často býva kvalita dodávateľov.

Riešenie

SWAN prichádza s komplexnou odpoveďou – službami pre verejnú správu. Na IT potreby verejnej správy sme sa pozreli ako na celok a rovnako ich aj riešime. Naše služby dodávame systémom „všetko v jednom,“ od rýchleho pripojenia k internetu, cez lacné telefonovanie až po efektívnu administratívu.

Parametre jednotlivých služieb v rámci komplexného riešenia samozrejme môžeme individuálne upraviť. Je nám jasné, že potreby obcí sa líšia a každá samospráva má vlastné špecifiká. Vždy ale získate výhody jednotného riešenia od jediného spoľahlivého partnera.

 

Pracujte efektívne. Vyskúšajte   

© 2024 SWAN, a.s. Všetky práva sú vyhradené.