Prihláste sa do nášho newslettra a buďte medzi prvými, kto sa dozvie o novinkách!

Telefón

 

Telefón

Cenovo výhodné volania do všetkých pevných aj mobilných sieti v rámci Slovenska a zahraničia Vám ponúka pevná telefónna linka Komfort, ktorá využíva technológiu VoIP - volania cez internet.

Volanie cez internet je pre niektorých synonymom pre lacné volanie so šumom a nízkou kvalitou. So spoľahlivým internetovým pripojením od spoločnosti SWAN a kvalitným telefón, nebudete počuť rozdiel medzi hovorom cez internet a bežnou telefónnou linkou.

Pevná linka, ktorá funguje cez internet, digitalizuje hlas prostredníctvom počítačovej siete a využíva tak technológiu VoIP (Voice over Internet Protocol). Hlas sa prenáša v dátových paketoch po častiach cez IP adresu k volanému. Pri objednaní služby dostanete rovnaké telefónne číslo, ako pri klasickej telefónnej prípojke. Číslo je regionálne.

S pevnou linku od SWANu voláte v sieti Komfort donekonečna zadarmo.

Volanie do pevných sietí EÚ ale do USA, či Číny máte u nás v rámci predplatených minút.

Vyberte si službu Komfort S, M, L alebo XL, ktorá najviac vyhovuje Vašim predstavám a potrebám. Ak si dokúpite pevnú linku ku ktorémukoľvek optickému internetu, digitálnej televízii alebo balíku služieb, dáme Vám ju za zvýhodnenú cenu.

Služb Vám zriadime za 1 EUR. Za rovnakú sumu za Vás vybavíme aj prenos od iného operátora. Moderný a bezdrótový telefón Panasonic Vám dáme tiež len za 1 EUR.

Speedmeter

Funkcie digitálnej televízie

Aký rýchly je Váš internet? Odmerajte si aktuálnu rýchlosť Vášho internetového pripojenia (upload/download) pomocou Speedmetra.

Viac informácií

Elektronická faktúra

Aktivujte si elektronickú faktúru,

ušetrite a teraz ešte aj vyhrajte!

 

 

 

Viac informácií

Aplikácia SWAN GO

Online aplikácia až s 33 TV kanálmi, ktoré môžete sledovať kedykoľvek a kdekoľvek až na 3 zariadeniach.

                  

Viac informácií