Zobraziť:

BENESTRA a SWAN do novej spoločnosti vstupujú so silnou pozíciou na trhu komunikačných riešení pre firmy. Aj preto je v rezidenčnom segmente dvojkou na Slovensku. SWAN prináša do novej spoločnosti aj desiatky tisíc rezidenčných zákazníkov a optickú infraštruktúru pre domácnosti vo viacerých mestách na Slovensku. 

Spoločnosť poskytuje dátové služby na vlastnej optickej chrbticovej sieti po celom Slovensku. Ide o celoslovenskú sieť s veľkým 100-gigabitovým okruhom v rámci krajských miest a menšími 10-gigabitovými okruhmi v okresných mestách. SWAN tiež patrí k lídrom v budovaní technológie LTE. Aj preto už v takmer 400 mestách a obciach SWAN poskytuje vysokorýchlostné pripojenie vzduchom. 

Medzi priority spoločnosti patrí prichádza s inovatívnymi nápadmi. Veľkú budúcnosť spoločnosť vidí v riešeniach v oblasti manažovaných služieb a bezpečnosti. Intenzívne sa SWAN pripravuje aj na nástup technológie 5G.

Od mája 2018 riadil obe spoločnosti spoločný manažment, ktorý po fúzii povedie aj novú spoločnosť. Od decembra 2018 zamestnanci novej spoločnosti pracujú spolu na novej adrese Landererova 12 v Bratislave (Eurovea City).