Samospráva

Služby pre samosprávy od SWAN sú príkladom toho, že veci môžu fungovať lepšie. Len skutočne funkčné IT a telekomunikačné systémy zvyšujú efektivitu práce a zjednodušujú zdanlivo zložité úlohy. Veríme, že na každý problém existuje riešenie a samosprávy nie sú výnimkou.

Problém

Obyvatelia moderných miest a obcí vyžadujú, aby s nimi samospráva držala krok. Náklady na prevádzku IT systémov, ktoré tieto požiadavky dokážu splniť, sú však pre obecné rozpočty až príliš vysoké. Zamestnanci sú tak často nútení pracovať na muzeálnych počítačoch v historickom softvéri.

Keď sa už nájdu peniaze, prichádza ďalší problém – chaos. Množstvo dodávateľov jednotlivých zložiek jedného systému spôsobuje ich vzájomnú nekompatibilitu. Veľký počet dodávateľov znamená tiež množstvo faktúr a mnoho čiastkových položiek v účtovníctve. Ďalšie časové a finančné straty potom predstavuje prepájanie takýchto systémov a ich ďalšia správa. Otázna tiež často býva kvalita dodávateľov.

Riešenie

SWAN prichádza s komplexnou odpoveďou – službami pre samosprávy. Na IT potreby samospráv sme sa pozreli ako na celok a rovnako ich aj riešime. Naše služby dodávame systémom „všetko v jednom,“ od rýchleho pripojenia k internetu, cez lacné telefonovanie až po efektívnu administratívu.

Parametre jednotlivých služieb v rámci komplexného riešenia samozrejme môžeme individuálne upraviť. Je nám jasné, že potreby obcí sa líšia a každá samospráva má vlastné špecifiká. Vždy ale získate výhody jednotného riešenia od jediného spoľahlivého partnera.

Pracujte efektívne. Vyskúšajte swan

Info-komunikačné riešenia Digitálna kancelária

V prípade záujmu o konkrétne riešenie pre Vašu samosprávu nás, prosím, kontaktujte


Odoslaním tohto kontaktného formulára poskytujete ako dotknutá osoba spoločnosti SWAN, a. s. so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava 4, IČO: 47 258 314, zapísanej v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, odd. Sa, vložka č. 6198/B (ďalej len „Podnik“) svoje osobné údaje. V súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov... Zobraziť celé znenie

Polia označené hviezdičkou sú povinné