SWAN blog

SWAN blog

Viac informácií

Netflix, HBO GO alebo Amazon Prime? Ktorú streamovaciu službu si vybrať?

Tak veľa dobrých seriálov a tak málo času! Vďaka streamovacím službám si ich môžete pozrieť kedykoľvek chcete a pustiť si aj niekoľko častí za sebou. Len málokomu sa však chce platiť hneď niekoľko mesačných poplatkov naraz.

Pripravili sme pre vás preto prehľad poplatkov za Netflix, HBO GO či Amazon Prime a spolu s ním aj prehľad najväčších seriálových lákadiel v ich portfóliu.

Netflix - od 7,99 eur mesačne

Najznámejšia a najväčšia databáza filmov a seriálov vás zrejme bude lákať najviac. Pokiaľ však nevládnete angličtinou, máte smolu. Slovenskými titulkami disponuje stále len časť z naozaj bohatého obsahu.

Politickú drámu House of Cards, väzeňské príbehy z Orange is the new Black alebo mimoriadne dobre hodnotené Stranger Things sa však už preložiť podarilo.

Vidieť by ste mali tiež seriál založený na skutočných udalostiach v Kolumbii Narcos alebo sci-fi kúsok Jessica Jones. Viacero rozprávok s LEGO postavičkami a kultových Pokémonov, na ktorých ste možno vyrastali skôr vy než vaše deti, nájdete aj v českom dabingu.

Netflix najlepšie seriály

HBO GO - zadarmo, alebo od 6,99 eur mesačne

HBO GO je ešte o euro lacnejšie. V počítači, na mobile alebo tablete ho môžete využívať dokonca úplne zadarmo. Postačí ak si klasické HBO predplatíte v digitálnej televízii od SWANu. Kód od nás potom využite aj na registráciu v tejto internetovej videotéke.  

Výhodou je výrazne viac obsahu v češtine, vrátane nových českých mini-seriálov. Pustina, Hořící keř alebo Mamon budú baviť aj náročnejšieho diváka, ktorý má Dvojku od RTVS a ČT2 naladené ešte pred komerčnými televíziami.  

Zo zahraničných hitov v ponuke HBO GO musíte vidieť Hru o tróny aj Westworld, v ktorom plnú vládu nad svetom už nemajú ľudia. Ani jeden z týchto dvoch seriálov však v žiadnom prípade nie je vhodný pre deti!

Amazon Prime - 5,99 eur mesačne (2,99 eur počas pol roka)

Amazon Prime Video láka na najzaujímavejšiu cenovú politiku a výraznú zľavu počas prvých šiestich mesiacov predplatného. Video obsah bohužiaľ ťahá za kratší koniec. Okrem povinného The Grand Tour pre fanúšikov automobilov a nerozlučného britského tria Jeremy Clarkson, Richard Hammond a James May môžeme vypichnúť len staré klasiky Sopranovci, The Wire a pôvodné Mestečko Twin Peaks.

Vaše deti však môžno ocenia aspoň predplatné služby Twitch Prime, ktoré bude súčasťou celého balíka. Vy tak budete sledovať seriálové klasicky so starším dátumom výroby a im necháte živé prenosy od ich obľúbených streamerov hrajúcich dnešné počítačové hry.

Amazon najlepšie seriály


Funkcie digitálnej televízie

Funkcie digitálnej televízie

Pozerajte čo chcete a kedy chcete. Spoznajte funkcie digitálnej TV od SWAN MULTIMEDIA a staňte sa pánmi domácej zábavy.

Viac informácií

Vysokorýchlostný internet

Funkcie digitálnej televízie

Superrýchly internet u Vás doma. Stiahnite si film v HD rozlíšení za pár minút, surfujte rýchlosťou svetla, nestarajte sa o dátové limity.

Viac informácií

Speedmeter

Funkcie digitálnej televízie

Aký rýchly je Váš internet? Odmerajte si aktuálnu rýchlosť Vášho internetového pripojenia (upload/download) pomocou Speedmetra.

Viac informácií