SWAN blog

SWAN blog

Viac informácií

Nedeľa bude sviatkom amerického futbalu. Super Bowl sa dá sledovať aj na Slovensku.

V Amerike je finále NFL bezkonkurenčne najsledovanejšou športovou udalosťou roka. Dokáže prilákať aj fanúšikov z Európy a zvyšku sveta, ktorí sa o americký futbal bežne nezaujímajú.

Súčasťou posledného zápasu ligy je totiž tradične veľká televízna show, plná hudobných a kultúrnych vystúpení v polčasovej prestávke. Tá je zároveň najdrahším reklamným priestorom roka, kam značky a agentúry sústredia svoje najoriginálnejšie spoty.

 

V tohtoročnom finále sa v nedeľu večer (v našom časovom pásme v noci z nedele na pondelok od 00:30 hod.) stretnú Atlanta Falcons a New England Patriots.

 

Zápas sa hrá v americkom Houstone a slovenskí televízni fanúšikovia ho budú môcť sledovať na českej stanici Sport 2. Priamy prenos tam začína presne o polnoci. Kanál je dostupný v rozšírenom balíčku digitálnej televízie SWAN MULTIMEDIAu a u ďalších káblových a satelitných operátorov.

 

Hlavnou hviezdou polčasovej prestávky bude Lady Gaga. Pravidlá amerického futbalu prehľadne vysvetľuje napríklad toto video českého klubu alebo slovenské vlákno na Wikipedii.

CTA IMAGE
Buďte skutočným pánom televíznej zábavy. TV archív na viac ako 30 kanálov, až 168 hodín nahrávania a aplikácia na mobily a tablety s operačným systémom iOS, Android a Windows Phone.
Viac o produkte

Funkcie digitálnej televízie

Funkcie digitálnej televízie

Pozerajte čo chcete a kedy chcete. Spoznajte funkcie digitálnej TV od SWAN MULTIMEDIA a staňte sa pánmi domácej zábavy.

Viac informácií

Vysokorýchlostný internet

Funkcie digitálnej televízie

Superrýchly internet u Vás doma. Stiahnite si film v HD rozlíšení za pár minút, surfujte rýchlosťou svetla, nestarajte sa o dátové limity.

Viac informácií

Speedmeter

Funkcie digitálnej televízie

Aký rýchly je Váš internet? Odmerajte si aktuálnu rýchlosť Vášho internetového pripojenia (upload/download) pomocou Speedmetra.

Viac informácií