SWAN blog

SWAN blog

Viac informácií

Najlepšie seriály, ktoré nikdy neprišli do televízie

Prinášame vám zoznam top desať Original seriálov z Netflixu. Dlhé zimné večery vám nebudú dosť dlhé, aby ste ich všetky videli.

 

Easy

Vzťahy sú fuška! Láska, sex, rodina, kompromisy... Denne musíte riešiť stovky vecí a nemôžete zaliezť pod deku, aby sa vyriešili za vás. Dave Franco, Marc Maron či Orlando Bloom sa so svojimi životmi vyrovnávajú v seriáli Easy a pre nás, reálnych ľudí, je to naozaj inšpiratívny pohľad. A skvelá zábava!

 

Unbreakable Kimmy Schmidt

Keď sa mladá žena vráti po 15 rokoch strávených v protiatómovom bunkri naspäť do reality, môže to skončiť tragicky. Alebo sa z toho stane brutálna zábava v podobe Kimmy Schmidtovej! Nechápe iróniu ani súčasný svet, ale chce sa s ním popasovať a vy by ste mali byť pri tom.

 

BoJack Horseman

Kreslené seriály sa málokedy dostanú do rebríčkov top 10, ale BoJack si svoje miesto naozaj zaslúži. Nie je to bežný animák s drsným humorom, ktorý sa vysmieva zo spoločnosti. Zobrazuje krutý dopad Hollywoodskej slávy na život skrachovanej hviezdy – BoJacka Horsemana. Ako sa s ním vyrovná?

 

13th

V roku 1865 pribudol do americkej ústavy trinásty dodatok, ktorý raz a navždy ukončil otroctvo. Kam sa však posunulo vnímanie odlišností za 150 rokov? Seriál 13th drsne a pravdivo zobrazuje, čo sa skutočne dialo a deje v Amerike v súlade s 13tym dodatkom.

 

Bloodline

Odkaz tohto seriálu je „Majte radi svoju rodinu. Vaše problémy sú ničím v porovnaní s našimi.“ Napäté situácie, nenávisť a strach musia spojiť štyroch súrodencov opäť dohromady, aby ochránili česť rodiny. Akonáhle začnete jedným dielom, budete to musieť dopozerať do konca.

 

Marvel’s Daredevil

V našom zozname určite nesmie chýbať jedna marvelovka. Oproti filmu s Benom Afflackom je seriál drsnejší, temnejší a zameriava sa viac na psychológiu postáv. Zobrazuje šedú zónu medzi dobrom a zlom, v ktorej sa taký hrdina ako Daredevil určite nachádza. Sami zistíte, že v niektorých situáciách máte radi aj záporného hrdinu a to je skutočné seriálové umenie.

 

Orange is the New Black

Prostredie ženskej väznice je plné rozporov. Máloktorá z väzenkýň spĺňa stereotyp nežného pohlavia, a predsa v postavách vidíme aj nežné stránky. Hlavná hrdinka Piper Chapman – jemná blodýna z bohatej rodiny – je pre také miesto úplne nevhodná a zrejme preto je také zaujímavé sledovať, ako si odpykáva svoj trest.

 

Narcos

Jediný skutočne návykový seriál na svete. O drogách. A o najslávnejšom narkobarónovi všetkých čias, Pablovi Escobarovi. Seriál Narcos sa však na hlavu drogového kartelu nepozerá ako na zločinca, ale ako na človeka. Pretože aj zločinci majú svoje túžby, slabé stránky a tiež sú len ľudia. Presvedčte sa:

 

Stranger Things

Typická scenéria – malé mestečko, nadprirodzené javy a zmiznuté dieťa. Tvorcovia sa priblížili tvorbe Stevena Spielberga. Natočili pútavý sci-fi seriál, akých už boli desiatky, a predsa je niečím špeciálny. Je to čaro nostalgie pre deti 80tych rokov.

 

House of Cards

Momentálne najslávnejší pôvodný seriál od Netflixu. Kľúč k úspechu je obľúbený herec – Kevin Spacey, obľúbený režisér – Davida Fincher a americkými divákmi overená dráma House of Cards. Príbeh Franka Underwooda, senátora amerického kongresu začne byť zaujímavý, keď naštartuje svoj dlhodobý plán stať sa prezidentom USA. Ako naozaj prebiehajú voľby? Je naša voľba vôbec naša?

 

Ktorý seriál zo zbierky Original Netflix je váš obľúbený?


Funkcie digitálnej televízie

Funkcie digitálnej televízie

Pozerajte čo chcete a kedy chcete. Spoznajte funkcie digitálnej TV od SWAN MULTIMEDIA a staňte sa pánmi domácej zábavy.

Viac informácií

Vysokorýchlostný internet

Funkcie digitálnej televízie

Superrýchly internet u Vás doma. Stiahnite si film v HD rozlíšení za pár minút, surfujte rýchlosťou svetla, nestarajte sa o dátové limity.

Viac informácií

Speedmeter

Funkcie digitálnej televízie

Aký rýchly je Váš internet? Odmerajte si aktuálnu rýchlosť Vášho internetového pripojenia (upload/download) pomocou Speedmetra.

Viac informácií