SWAN blog

SWAN blog

Viac informácií

Digitálna televízia? Na Slovensku patrí k najlacnejším

Podľa nezávislého prieskumu spoločnosti Strategy Analytics patria ceny digitálnej televízie na Slovensku medzi najnižšie na svete. V prieskume porovnali cenu základných balíkov digitálnej televízie v jednotlivých krajinách OECD a zistili, že Slovensko patrí medzi pätnástku najlacnejších.

Digitálna televízia (IPTV) je lacná a ponúka vynikajúcu kvalitu obrazu a širokú ponuku televíznych kanálov aj v HD rozlíšení. SWAN ponúka digitálnu TV už od 7,99 eur, čím sa radí medzi cenových lídrov nielen v Európe. Už v základnom TV balíku SWAN MULTIMEDIA "S" je dostupných 35 televíznych kanálov, z ktorých je až 19 vo vysokom HD rozlíšení. Za balíček s rýchlym 50-megabitovým internetom zaplatíte len 14,99 eur mesačne. Pripojenie na vysokorýchlostný internet dnes dokáže obslúžiť nielen surfovanie po webových stránkach, ale aj sledovanie obľúbených televíznych programov v tej najvyššej kvalite obrazu aj zvuku.

Digitálna televízia má aj ďalšie nesporné výhody. Využiť môžete prehľad TV programu na ďalšie dni priamo v televízore (EPG), pozastavenie, nahrávanie a rýchle pretáčanie televíznych programov, a tiež obľúbený 7-dňový archív vysielania. Súčasťou ponuky sú aj rozhlasové stanice a využiť môžete aj ďalšie doplnkové služby.

Keďže digitálna televízia prenáša obraz cez internet, nezáleží ani na mieste, kde sa práve nachádzate. TV appka SWAN GO dokáže napínavý futbalový zápas preniesť aj na obrazovku moderného smartfónu či tabletu Kdekoľvek v pokrytí mobilných dát alebo WiFi siete.

Zdroj: Strategy Analytics, Multiplay Basket Resport "Pay TV Prices in OECD Countries", november 2016 

CTA IMAGE
Buďte skutočným pánom televíznej zábavy. TV archív na viac ako 30 kanálov, až 168 hodín nahrávania a aplikácia na mobily a tablety s operačným systémom iOS, Android a Windows Phone.
Viac o produkte

Funkcie digitálnej televízie

Funkcie digitálnej televízie

Pozerajte čo chcete a kedy chcete. Spoznajte funkcie digitálnej TV od SWAN MULTIMEDIA a staňte sa pánmi domácej zábavy.

Viac informácií

Vysokorýchlostný internet

Funkcie digitálnej televízie

Superrýchly internet u Vás doma. Stiahnite si film v HD rozlíšení za pár minút, surfujte rýchlosťou svetla, nestarajte sa o dátové limity.

Viac informácií

Speedmeter

Funkcie digitálnej televízie

Aký rýchly je Váš internet? Odmerajte si aktuálnu rýchlosť Vášho internetového pripojenia (upload/download) pomocou Speedmetra.

Viac informácií