Vyhľadávanie

icon

SWAN a Benestra už žijú spolu, v novej bratislavskej časti Eurovea City

Obe spoločnosti sa na konci minulého roka presťahovali do spoločných priestorov. Od januára budú vystupovať pod značkou SWAN.

icon

TP-Link Archer C2 AC900 - Dual Band WiFi router

TP-Link Archer C2 AC900 - Dual Band WiFi router

icon

Vianoce v slovenských televíziách: moderné animáky aj návrat klasiky

Slovenské televízne stanice cez Vianoce nesklamú. V ich programe nájdete všetky klasické filmy, ktoré na sviatky nesmú chýbať v žiadnej obývačke.

icon

Vianočný darček od SWANu: Viac filmov, dokumentov i detských programov zadarmo

Bratislava (19.12.2018) – Je jedno, či chcete pozerať filmy, dokumenty o histórii alebo o varení, či si radšej pred televízor sadnete so svojimi deťmi. Pre každého má telekomunikačný operátor SWAN vianočný darček. Na dva týždne…

icon

Vianoce 2018: Tipy na ozajstné technologické darčeky namiesto ponožiek

Poznáte najčastejšiu tému decembrových rozhovorov? Je ňou “Čo kúpiť rodine na Vianoce”. Tu sú tipy, s ktorými bude váš Ježiško skutočnou hviezdou.

icon

SWAN a BENESTRA už žijú spolu

Bratislava (4.12.2018) – Mesiac pred tým, než sa telekomunikační operátori SWAN a BENESTRA stanú jedným subjektom, sa obe spoločnosti nasťahovali do spoločných priestorov. Spolu so sťahovaním došlo k definitívnemu zlúčeniu tímov oboch spoločností.

icon

Zabudnite na herné počítače. Konzoly prinesú viac zábavy za menej peňazí

Poslúžia pravidelným hráčom aj na odbúranie stresu párkrát do mesiaca. Oproti herným PC sú oveľa lacnejšie, jednoduchšie a nezaberú veľa miesta.

1/80 |  1 2 3 >  pag_last_link