SWAN blog

SWAN blog

Viac informácií

SWANFORMER novou tvárou produktovej línie SWAN MULTIMEDIA

Internet. Televízia. Pevná linka. Služby, bez ktorých si v súčasnosti nevieme predstaviť deň. Telekomunikačné služby na Slovensku poskytuje niekoľko operátorov, avšak iba s jedným z nich sa neodmysliteľne spája postava SWANFORMERa.

 

SWANFORMER je novou tvárou kampane pre rezidenčné služby SWAN MULTIMEDIA, určené pre jednotlivcov i rodiny. Na prvý pohľad môže vyzerať ako obyčajný robot, no pri lepšom vzhliadnutí sa z neho stáva duša značky. SWANFORMER sa skladá zo zariadení, ktoré dokonale vystihujú charakter telekomunikačného operátora SWAN.  SWANFORMER je technologická high-tech postava, ktorá svojím vzhľadom symbolizuje moderné technológie. Zároveň symbolizuje variabilitu a flexibilitu možností, ako aj schopnosť prispôsobovať ponuku individuálnym požiadavkám zákazníkov. Zákazníci SWAN MULTIMEDIA si môžu vybrať z mnohých variant a úrovní služieb, ako aj jednotlivé služby kombinovať. Vytvoria si tak zábavou nabitý balík podľa vlastných predstáv a za výhodnú cenu.

 

 

SWANFORMER sa stal tvárou produktovej línie pre bytových zákazníkov od 1. júla 2013, kedy sa značka MAX multimedia zmenila na SWAN MULTIMEDIA. Jeho úlohou je reprezentovať práve rezidenčný segment, a teda služby optického internetu, digitálnej televízie a pevnej telefónnej linky.  Ponuka rezidenčných služieb je primárne zameraná pre rodiny s deťmi, ktoré sa môžu s postavou technologického hrdinu lepšie identifikovať. 

 

SWANFORMER prináša zábavu vo veľkom štýle

SWAN SWANFORMER je tvárou produktovej línie SWAN MULTIMEDIA, ktorú poskytuje spoločnosť SWAN, a. s.
WAU   SWANFORMER prináša ešte viac zábavy so širokou ponukou slovenských a českých, ako aj športových a dokumentárnych TV kanálov aj v HD kvalite.
ADSL Spoločnosť SWAN Vám vie ponúknuť aj cenovo výhodné ADSL internetové pripojenie s celoslovenskou dostupnosťou.
NEOBMEDZENÉ VOLANIA   Zákazníci SWAN MULTIMEDIA volajú v pevnej sieti Komfort donekonečna zadarmo.
FUNKCIE DIGITÁLNEJ TV So službou digitálna televízia k Vám prichádza televízia v najvyššej kvalite obrazu (HD) a zvuku ponúkajúca množstvo zaujímavých služieb a funkcií, ako napríklad TV archív, nahrávanie, videopožičovňa, či funkcia zastavenia a pretočenia programu.
OPTICKÝ INTERNET Ponúkame Vám vysokorýchlostné, časovo a dátovo neobmedzené pripojenie, prostredníctvom ktorého získate jednoduchý prístup k množstvu informácií.
RÝCHLOSŤ SWANFORMER predstavuje moderné komunikačné technológie, ako aj schopnosť rýchlo a jednoducho prispôsobovať ponuku individuálnym požiadavkám zákazníkov.
MOŽNOSTI Skombinujte obľúbené služby SWAN MULTIMEDIA a ušetrite. Využite široké možnosti produktov a vytvorte si balík služieb na mieru podľa Vašich predstáv.
EMÓCIE SWANFORMER Vám sprostredkováva zábavu a emócie kdekoľvek a kedykoľvek. Sledujte Vaše obľúbené filmy a seriály prostredníctvom aplikácie SWAN MULTIMEDIA na smartphone, či tablete s Androidom alebo s iOS.
RADOSŤ Zabávajte sa s rodinou a priateľmi bez starostí. SWAN MULTIMEDIA Vám prináša kompletnú ponuku telekomunikačných služieb, ktoré uspokoja potreby aj tých najnáročnejších zákazníkov.

 

SWANFORMER sa snaží robiť pre zákazníka maximum

Verí, že komunikácia je základom každého dňa, či už ste doma alebo v práci. Domácnosti preto prostredníctvom služieb SWAN MULTIMEDIA pripája na vysokorýchlostný internet, rodinám umožňuje lacno telefonovať a prostredníctvom digitálnej televízie prináša nekonečné množstvo zábavy. SWANFORMER predstavuje silu inovácií, a zároveň schopnosť prispôsobiť sa každodennému pracovnému i rodinnému životu.

 

SWANFORMER pôsobí vo všetkých mestách, v ktorých spoločnosť SWAN poskytuje svoje služby. V každom regióne sa snažíme ponúkať služby najvyššej kvality podľa dostupných riešení, a tak vyhovieť požiadavkám každého zákazníka.


Funkcie digitálnej televízie

Funkcie digitálnej televízie

Pozerajte čo chcete a kedy chcete. Spoznajte funkcie digitálnej TV od SWAN MULTIMEDIA a staňte sa pánmi domácej zábavy.

Viac informácií

Vysokorýchlostný internet

Funkcie digitálnej televízie

Superrýchly internet u Vás doma. Stiahnite si film v HD rozlíšení za pár minút, surfujte rýchlosťou svetla, nestarajte sa o dátové limity.

Viac informácií

Speedmeter

Funkcie digitálnej televízie

Aký rýchly je Váš internet? Odmerajte si aktuálnu rýchlosť Vášho internetového pripojenia (upload/download) pomocou Speedmetra.

Viac informácií