Ocenenia

ocenenieSpoločnosť SWAN patrí dlhodobo medzi top partnerov a dodávateľov vo verejnej sfére. Rovnako ako v prípade komerčných partnerstiev sa snažíme vždy o úplne otvorený a férový prístup. Rovnako zodpovedne sa správame ku každému partnerovi a každému projektu. Všetky ministerstvá a organizácie verejnej správy na Slovensku povinne hodnotia dodávateľov verejných zákaziek a tým najspoľahlivejším udelila za rok 2017 ocenenie Pečať spoľahlivosti nezávislá spoločnosť Slovenská informačná a marketingová spoločnosť, a. s.

SWAN sa tým zaradil medzi vybrané spoločností, ktoré boli verejnými obstarávateľmi hodnotené ako 100% spoľahlivý partner a dodávateľ. Pečať spoľahlivosti sa udeľuje každý rok iba tým dodávateľov, ktorí si plnia svoje povinnosti vždy načas a vo vysokej kvalite.

Spoľahnite sa na nás. Vyskúšajte swan

V prípade záujmu o konkrétne riešenie pre Vašu samosprávu nás, prosím, kontaktujte


Odoslaním tohto kontaktného formulára poskytujete ako dotknutá osoba spoločnosti SWAN, a. s. so sídlom Borská 6, 841 04 Bratislava 4, IČO: 47 258 314, zapísanej v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, odd. Sa, vložka č. 6198/B (ďalej len „Podnik“) svoje osobné údaje. V súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov... Zobraziť celé znenie

Polia označené hviezdičkou sú povinné