Pre médiá

SWAN: TO.doma s dvojnásobkom dát a online videom bez obmedzení

Slovenský telekomunikačný operátor SWAN vylepšuje službu svojho pevného LTE internetu pre domácnosti na celom Slovensku. Od začiatku júla budú môcť všetci zákazníci programov TO.doma preniesť dvojnásobné množstvo dát na internete plnou rýchlosťou až do 70/5 Mbit/s. Operátor zároveň ruší rýchlostný limit pre sledovanie online video obsahu. Vysoké prenosové rýchlosti tak budú môcť zákazníci služby využiť naplno aj pri sledovaní online videí. Služba TO.doma je dostupná pre tisíce domácností vo viac ako 300 lokalitách po celom Slovensku.

„Vo SWANe neustále vylepšujeme kvalitu našich služieb, aby sme mohli zákazníkom prinášať to najkvalitnejšie internetové pripojenie. Vďaka tomu už tisíce domácností objavili výhody nášho pevného LTE internetu, ako sú: vysoké prenosové rýchlosti, stabilita pripojenia či jednoduchá inštalácia,“ vysvetľuje Jozef Lasz, riaditeľ pre stratégiu a rozvoj spoločnosti SWAN a dodáva: „Našim zákazníkom ideme naďalej v ústrety a v službe TO.doma im dávame ešte viac dát, ktoré môžu presurfovať na internete, napríklad sledovaním online videí na YouTube, trebárs aj v Ultra HD rozlíšení, bez akýchkoľvek rýchlostných obmedzení.“

TO.doma s dvojnásobným množstvom dát

Od 1. júla 2017 navyšuje SWAN týždenný limit prenosu dát pri službe TO.doma zo 75 GB až na 150 GB, čím umožní novým aj existujúcim zákazníkom efektívne preniesť mesačne 600 GB dát, čo predstavuje bezkonkurenčnú ponuku spomedzi služieb podobného charakteru dostupných na trhu. Služba TO.doma poskytuje neobmedzený internet aj po prečerpaní dát.

Ani po prenesení 150 GB za menej ako týždeň sa internet nezastaví a zákazník môže aj naďalej využívať dátovo neobmedzené pripojenie na internet rýchlosťou 1/1 Mbit/s do začiatku ďalšieho týždňa, kedy sa rýchlosť opäť vráti na zakúpenú úroveň. Vylepšená služba tak prináša zákazníkom ešte vyšší komfort pri používaní internetových služieb. Veľkou výhodou služby je, že sa šíri vzduchom a preto je dostupná aj na miestach, kde zákazníci nemôžu využívať internetové pripojenie pomocou optických káblov.

Rozširovanie pokrytia

SWAN, ako tretí najväčší poskytovateľ internetu na Slovensku, neustále buduje a zahusťuje svoju LTE sieť. Operátor pred mesiacom výrazne rozšíril pokrytie služby pevného LTE internetu TO.doma, ktorá je dnes dostupná už pre obyvateľov viac ako 300 miest a obcí. Dostupnosť služby na konkrétnej adrese si môžu zákazníci overiť vo všetkých SWAN CENTRÁCH alebo zavolaním na linku zákazníckej starostlivosti na tel. č.: 0650 123 456. Produkt si môžu zákazníci kúpiť na predajných miestach SWANu alebo objednať prostredníctvom webovej stránky www.swan.sk.