Pre médiá

SWAN MULTIMEDIA prichádza na Windows Phone

Bratislava, 10. júna 2014 – Telekomunikačný operátor SWAN rozširuje portfólio OTT platforiem. Zákazníkom umožňuje sledovať TV vysielanie už aj na zariadeniach s operačným systémom Windows Phone. Túto možnosť prináša ako prvý operátor na Slovensku.

Aplikácia SWAN MULTIMEDIA pre Windows Phone umožní zákazníkom IPTV SWAN MULTIMEDIA sledovať živé vysielanie a archivované relácie vybraných televíznych kanálov. Odvysielané programy sú v TV archíve dostupné počas siedmich dní. Súčasťou aplikácie ja aj možnosť vytvárať nahrávky a priamo ich prezerať na prenosnom zariadení alebo na televíznej obrazovke prostredníctvom set top box-u.   

Služba OTT SWAN MULTIMEDIA je ako jediná na Slovensku dostupná pre všetky najpoužívanejšie mobilné operačné systémy. Aplikácie sú k dispozícii na bezplatné stiahnutie z obchodov AppStore, Google Play a Windows Phone Obchod.

Služba OTT SWAN MULTIMEDIA je spoplatnená mesačným poplatkom 0,99 EUR za každé zaregistrované zariadenie. Mobilné zariadenie je možné registrovať pomocou set top boxu IPTV služby SWAN MUTLIMEDIA.

„Sme radi, že ako prví na Slovensku ponúkame aplikácie mobilnej TV pre najpoužívanejšie mobilné operačné systémy. Doplnením Windows Phonu do portfólia služby OTT SWAN MULTIMEDIA pokryjeme dynamicky sa rozvíjajúcu platformu,“ povedal Jozef Pipek, produktový manažér spoločnosti SWAN.