Pre médiá

GTS spúšťa nové webové stránky

Bratislava, 9. mája 2013 – Skupina GTS Central Europe (GTS), popredný telekomunikačný poskytovateľ integrovaných komunikačných riešení a služieb dátových centier v strednej a východnej Európe, spustila novú verziu webových stránok www.gtsce.com.
 
Nové webové stránky GTS ponúkajú moderný vzhľad s intuitívnou orientáciou a aktualizovaný obsah s novými funkciami. Vďaka jednotnému dizajnu a prehľadným sekciám sa návštevníci môžu zoznámiť s komplexným portfóliom služieb a riešení celej skupiny GTS. Nové webové rozhranie ponúka jednotný prístup k lokálnym stránkam v rodnom jazyku všetkých kľúčových členov skupiny - Českej republiky, Maďarska, Poľska, Rumunska a Slovenska.
 
Nová verzia webových stránok ponúka zákazníkom ľahší prístup ku kľúčovým informáciám o produktoch a sieťach. Dynamický vzhľad stránok umožňuje jediným kliknutím vyberať sekcie podľa produktovej skupiny, typu a odboru zákazníka, či hľadaného riešenia. Navyše, zákazníci môžu používať aj pohodlné on-line nástroje na získanie potrebných informácií prostredníctvom portálu Zákazníckej podpory, inštruktážnych videí a prípadových štúdií. Webové stránky taktiež ponúkajú prehľad medzinárodnej siete GTS vrátane podrobnej mapy sietí jednotlivých krajín a miest, s určením polohy každého dátového centra.
 
„Prostredníctvom nových webových stránok GTS prezentuje svoje široké spektrum riešení a detailných znalostí v oblasti riešení pre firmy. Jednotný dizajn spríjemňuje užívanie stránok a zároveň maximálne uľahčuje výber informácií, ktoré zákazníci vyhľadávajú," uviedol Sunny Kumar, viceprezident pre marketing a rozvoj podnikania. "Inovovaný web je pre nás len jedným z mnohých krokov, ktorými potvrdzujeme a posilňujeme naše postavenie spoľahlivého poskytovateľa komunikačných riešení pre región, prinášajúceho pridanú hodnotu pre svojich zákazníkov.“
 
O spoločnosti GTS:
GTS Central Europe (GTS) je popredný telekomunikačný operátor s vlastnou infraštruktúrou pôsobiaci v krajinách strednej a východnej Európy.  GTS v celom regióne vlastní a prevádzkuje rozsiahlu optickú sieť a sieť dátových centier.  V Českej republike, Maďarsku, Poľsku, Rumunsku a na Slovensku skupina GTS poskytuje rozsiahle pokrytie územia aj širokú paletu služieb.  Od základných hlasových a dátových služieb až po rozsiahle virtuálne privátne siete a riadené služby dátových centier, spoločnosť GTS využíva vo svojej rozsiahlej sieti najmodernejšie technológie na poskytovanie špičkových zákazníckych riešení. Využívajúc skúsenosti zo svojej bohatej, takmer 20 rokov trvajúcej, histórie pôsobenia v strednej a východnej Európe je základným cieľom spoločnosti poskytovať čo najkvalitnejšie služby a čo najvyššiu hodnotu viac ako 38 000 zákazníkom z oblasti verejnej správy, operátorov a firiem.  Podrobnejšie informácie nájdete na stránke www.gtsce.com.