Pre médiá

Bratislava (1. júl 2013) – Telekomunikačný operátor SWAN premenoval svoju produktovú líniu služieb (vysokorýchlostný internet, digitálna televízia a IP telefón) MAX multimedia na SWAN MULTIMEDIA. Súčasne predstavil  nový web, ktorý zlučuje a vylepšuje doterajšie stránky www.max.sk a www.swan.sk. Zmeny súvisia s nárastom predaja multimediálnych služieb a snahou o posilnenie značky SWAN na trhu.

Čítať viac

Bratislava, 20.jún 2013 - I.D.C. Holding robí skvelé Horalky, Tatranky, Kávenky i Kakaové rezy a od informačných technológií očakáva podporu svojho podnikania. Preto sa rozhodol presunúť IT infraštruktúru do cloudu. Prístrešok mu poskytlo datacentrum telekomunikačného operátora SWAN.

Čítať viac

Skupina GTS Central Europe (GTS), popredný telekomunikačný poskytovateľ integrovaných komunikačných riešení a služieb dátových centier v strednej a východnej Európe, spustila novú verziu webových stránok www.gtsce.com. 

Čítať viac

Bratislava, 30. apríl 2013 – Zákazníci spoločnosti SWAN môžu sledovať TV nielen na obrazovke televízora, ale aj vo svojom smartfóne, či na tablete. Aplikáciu MAX multimedia vybrala 16-členná porota aj na shortlist v kategórii Tablet v súťaži slovenských aplikácii AppsRulezz 2013.

Čítať viac

Bratislava, 15. apríl 2013 – Telekomunikačný operátor SWAN predstavil novú ponuku rezidenčných služieb MAX multimedia. Nová ponuka služieb má poskytnúť zákazníkom lepšiu orientáciu a väčšiu variabilitu pri výbere balíkov i jednotlivých služieb. V rámci skvalitňovania poskytovaných služieb sa navýšili aj minimálne internetové rýchlosti.

Čítať viac

Bratislava (5. apríl 2013) – Priamy prenos z Majstrovstiev Slovenska v squashi môžete počas víkendu 5.-6. apríla sledovať aj na digitálnej televízii MAX multimedia. Telekomunikačný operátor SWAN ako hlavný partner podujatia ponúka takúto možnosť svojim zákazníkom.

Čítať viac

Bratislava (4. apríl 2013) – Telekomunikačný operátor SWAN obohatil ponuku športových staníc o nový televízny kanál Auto, motor a šport CZ. Nová TV stanica rozširuje bohaté zastúpenie športového obsahu v službe MAX multimedia a poteší každého muža.

Čítať viac