Pre médiá

Spoločnosť GTS Central Europe (GTS), popredný poskytovateľ integrovaných telekomunikačných riešení a služieb dátových centier v celej strednej a východnej Európe, uzavrela dlhodobú zmluvu so spoločnosťou LUKOIL Poland, medzinárodným spracovateľom a výrobcom ropy a zemného plynu, na poskytovanie sieťových služieb pre jej 116 čerpacích staníc v Poľsku.

Čítať viac

Cloudové riešenia sa na Slovensku predávajú už päť rokov a ovplyvňujú firmy tak, ako žiadne iné technológie doposiaľ. Vyplýva to z diskusie medzi telekomunikačným operátorom SWAN, ktorý cloudové služby poskytuje a spoločnosťami, ktoré tieto technológie využívajú v praxi.

Čítať viac

Deutsche Telekom posilňuje svoju pozíciu v business-to-business (B2B) segmente akvizíciou GTS Central Europe (GTS) za celkovú sumu 546 miliónov eur. Vďaka GTS si Deutsche Telekom vylepší svoju pozíciu v poskytovaní paneurópskych telekomunikačných služieb, aj integrovaných produktov v krajinách, kde má Deutsche Telekom zatiaľ menšiu prístupovú infraštruktúru vo fixných sieťach.

Čítať viac

Skupina GTS Central Europe (GTS), popredný telekomunikačný operátor s vlastnou sieťou v strednej a východnej Európe, zabezpečí pre ClickAd vysokovýkonné hybridné cloudové riešenie na správu ich kľúčových aplikácií. 

Čítať viac

Skupina GTS Central Europe (GTS), popredný telekomunikačný operátor s vlastnou sieťou v strednej a východnej Európe, poskytne komplexné cloudové služby pre platformu Business Intelligence spoločnosti GeoPost Group. GeoPost Group je významný európsky prepravca expresných balíkov pre firemných i bežných zákazníkov v rámci celej Európy a v Slovenskej republike pôsobí pod značkou DPD. Významným míľnikom dlhodobej spolupráce týchto spoločností je uzatvorenie päťročného partnerstva. 

Čítať viac

Skupina GTS Central Europe (GTS), popredný telekomunikačný operátor a poskytovateľ služieb dátových centier v strednej a východnej Európe, získala medzinárodne uznávanú certifikáciu systému riadenia informačnej bezpečnosti (ISMS) podľa ISO 27001 pre svoje dátové centrá v celom regióne. Spoločnosť GTS Slovakia, s.r.o. získala certifikáciu podľa ISO 27001 pre celú spoločnosť a ňou poskytované služby.

Čítať viac

Skupina GTS Central Europe (GTS), popredný telekomunikačný poskytovateľ integrovaných komunikačných riešení a služieb dátových centier v strednej a východnej Európe, využije konvergované paketové optické riešenie spoločnosti Ciena® Corporation, špecialistu na sieťovú infraštruktúru  na rozšírenie svojej medzinárodnej siete na kapacitu 100 Gbit/s. 

Čítať viac