Internet TO.doma

až na 2 mesiace ZADARMO 

zistiť viac dostupnosť

LTE Internet

TO.doma

Bezdrôtový LTE internet pre vašu domácnosť
za najlepšiu cenu.

objednať domov

Čo je to LTE?

LTE je technológia, ktorá prináša vysokorýchlostný internet prostredníctvom bezdrôtových sietí. LTE internet funguje na rádiovej sieti, ktorá spĺňa požiadavky aj náročných zákazníkov. Služba LTE využíva modernú technológiu bezdrôtovej LTE siete, ktorá umožňuje vysokorýchlostné internetové pripojenie.

SWAN najrýchlejšie rozširuje svoju LTE sieť spomedzi všetkých telekomunikačných operátorov na Slovensku. V prvých lokalitách SWAN spustil služby na LTE technológii v priebehu novembra 2015. Odvtedy je vlastnou LTE sieťou SWANu pokrytých už vyše 74 miest a 170 obcí na Slovensku.

Sieť SWANu využíva licencované frekvenčné pásmo, ktoré patrí SWANu. Zákazníci SWANu sa tak nemusia obávať, žeby frekvenciu niekto zrušil a znížil tak kvalitu poskytovanej služby.

Eshop akcia - 2 mesiace ZADARMO ( zľava je poskytovaná len pri 24 mesačnej viazanosti pri produktoch TO.doma, iba cez eshop len do 31.8.2018)

Získajte LTE internet teraz
za výhodnú cenu!

Objednajte si ho pre svoju domácnosť alebo firmu

Ako funguje LTE?

TO.doma

Ako to funguje?

LTE signál je prijímaný pomocou vonkajšej antény - LTE modem, ktorý môže byť umiestnený na vonkajšej strane objektu alebo streche. V interiéri je prepojený s vnútorným koncovým zariadením. SWAN pre zákazníkov služby TO.doma poskytne a nainštaluje koncové zariadenie s WiFi. Veľkou výhodou služby TO.doma je, že sa signál šíri vzduchom a internet je nezávislý od káblovej infraštruktúry. Takže sa nemusíte báť, že vám technici prídu „rozbombardovať“ byt, dom alebo záhradu.

Takto TO.doma budete mať so samými výhodami

  • vysoká rýchlosť pripojenia
  • eshop akcia - 2 mesiace ZADARMO ( zľava je poskytovaná len pri 24 mesačnej viazanosti pri produktoch TO.doma, iba cez eshop len do 31.8.2018)
  • zriadenie len za 1€
  • neobmedzený objem dát
  • ideálne riešenie v oblasti bez pokrytia optiky
  • technológia nie je závislá od káblovej infraštruktúry
  • koncové zariadenie s WiFi od SWAN-u
  • žiadne poplatky za vonkajšie zariadenie
  • bezstrarostná inštalácia našim kvalifikovaným pracovníkom

    

Ako pripojenie prebieha?

Najskôr je potrebné, aby sa miesto, kde chceme pripojenie využívať, nachádzalo v oblasti pokrytia LTE sieťou. Medzi objektom pripojenia a LTE vysielačom by nemala byť žiadna prekážka pre dosiahnutie plného signálu. Rýchlosť pripojenia závisi aj od vzdialenosti vysielača. V niektorých lokalitách môže byť potrebné dodatočné preverenie dostupnosti signálu naším technikom.

Inštalácia je veľmi jednoduchá, v exteriéri (napríklad na streche domu) vám technici namontujú vonkajší terminál Huawei, ktorý s WiFi routerom prepojí technik ethernet káblom. Môžete pritom použiť vlastný router. Vonkajší terminál nie je väčší ako hárok A4.

Na rozdiel od konkurenčných ponúk zákazník neplatí žiaden mesačný poplatok za prenájom vonkajšieho zariadenia.

objednať TO.doma

LTE Internet na doma

Mapa pokrytia TO.doma

LTE internet je už v 300 mestách a obciach na Slovensku!

Mapa pokrytia

Mapa pokrytia je len orientačná a týka sa len služby TO.doma, presnejšiu informáciu o pravdepodobnosti dostupnosti LTE na vašej adrese získate priamo cez overovací formulár.

Pre overenie dostupnosti zadajte mesto/obec