Oznamy

Oznamy

Zobraziť:

UPOZORNENIE!

Upozorňujeme používateľov, že na internete sa objavil podvodný prieskum označený logom našej spoločnosti, ktorý sa zobrazuje v podobe vyskakovacieho reklamného okna v prehliadači. Spoločnosť SWAN v súčasnosti nerealizuje žiadny prieskum na internete. Odporúčame preto všetkým používateľom neklikať na prieskum a nevypĺňať svoje osobné údaje.

Oznam o výpadku služieb v Trnave

Vážení zákazníci,
spoločnosť SWAN, a. s., sa ospravedlňuje zákazníkom z Trnavy za výpadky v poskytovaných triple play službách, ku ktorým došlo počas vianočných sviatkov. Uvedomujeme si, že práve tento sviatočný čas mnohí trávia pred televíznou obrazovkou.

Aj preto po zistení výpadku naši technici okamžite vyrazili na miesto poruchy a začali pracovať na jej odstránení. Aktuálne služby v Trnave poskytujeme bez akýchkoľvek obmedzení.

Ďakujeme vám za trpezlivosť, prajeme ešte príjemný záver roka 2016.

4G INTERNET v1.0 končí 31.12.2016

Vážení zákazník,

poskytovanie služby 4G INTERNET v1.0 v zmysle dohodnutých zmluvných podmienok končí dňom 31.12.2016 a zákazníkom tejto služby budeme od 1.1.2017 poskytovať službu 4G INTERNET v2.0 s rovnakými parametrami za cenu 10  € mesačne. S ohľadom na uvedené, bude predaj služby 4G INTERNET v1.0 prostredníctvom nášho e-shopu ukončený dňa 27.12.2016 o 23:59 hod. Aktivácia služby 4G INTERNET v1.0 prostredníctvom SWAN CENTIER bude dostupná do 30.12.2016 počas otváracích hodín.

Zároveň, z dôvodu zachovania funkčnosti pripojenia pri službe 4G INTERNET v2.0 je potrebné vykonať zmenu prístupového bodu (APN) z: internet na: internet2 v nastaveniach Vášho koncového zariadenia (routera, tabletu alebo telefónu).

16. september 2016, LTE doma sa mení na TO.doma

Vážený zákazník,

dovoľte nám informovať Vás, že dňa 16. 09. 2016, došlo k zmene názvu služby LTE doma na TO.doma.

LTE doma S sa mení na TO.doma S, LTE doma M na TO.doma M a LTE doma L na TO.doma L.

Mení sa len názov, všetky ostatné parametre služieb ako aj ceny sa pre existujúcich zákazníkov nemenia a ostávajú rovnaké.

 

Ďakujeme.

Úprava ceny služieb v súvislosti so zmenou zákona o DPH

V dôsledku novelizácie zákona č. 222/2004 Z.z. o dani z pridanej hodnoty v znení neskorších predpisov, sa pri stanovení konečnej predajnej ceny služieb uplatňuje sadzba DPH tej krajiny Európskej únie, v ktorej má príjemca služby sídlo, bydlisko alebo kde sa obvykle zdržiava. Tieto zmeny sa týkajú poskytovania telekomunikačných služieb, služieb rozhlasového a televízneho vysielania a elektronických služieb nezdaniteľným osobám (osobám nevykonávajúcim nezávisle akúkoľvek ekonomickú činnosť/podnikanie) a nadobúdajú účinnosť od 1. 1. 2015.