Oznamy

Oznamy

Zobraziť:

25.október 2018, SWAN MULTIMEDIA

Vážený zákazník,

dovoľte nám informovať Vás, že z dôvodu skvalitnenia služieb SWAN MULTIMEDIA príde dňa 25.10.2018, v čase medzi 00:01 hod. až 06:00 hod. k plánovanej odstávke IPTV služieb v trvaní max. 60 minút.

Dotknuté lokality: celá SR

Za zníženú kvalitu služieb sa Vám vopred ospravedlňujeme.

Ďakujeme za pochopenie, Váš telekomunikačný operátor SWAN.

18.október.2018, SWAN MULTIMEDIA

Vážený zákazník,

dovoľte nám informovať Vás, že dňa 18.10.2018, v čase medzi 01:00 a 04:00 hod. bude z dôvodu skvalitnenia služieb digitálnej televízie SWAN MULTIMEDIA prebiehať údržba siete v trvaní max. 180 minút. Z toho dôvodu môže prísť k čiastočnému obmedzeniu televíznych služieb.

Dotknuté lokality: Košice - Ťahanovce

Za zníženú kvalitu služieb sa Vám vopred ospravedlňujeme.

Váš telekomunikačný operátor SWAN 

Výpadok služieb TO.DOMA (3.7GHz / 1,8GHz)

Vážený zákazník,


dovoľte nám informovať Vás, že evidujeme výpadok služieb TO.DOMA a na jeho odstránení intenzívne pracujeme.

Dotknuté lokality:Celá SR


Za výpadok služieb sa Vám ospravedlňujeme.
Váš telekomunikačný operátor SWAN 

04.oktober 2018, SWAN MULTIMEDIA


 Vážený zákazník,


dovoľte nám informovať Vás, že dňa 04.10.2018, v čase medzi 08:00 a 12:00hod. bude z dôvodu skvalitnenia služieb prebiehať údržba siete a z toho dôvodu môže prísť k nedostupnosti televíznych a dátových služieb. Maximálna dĺžka nedostupnosti služieb by nemala presiahnuť 240 minút. 

Dotknuté lokality: Košice - Havanská 11, 12,13, 14 a 15


Za zníženú kvalitu služieb sa Vám vopred ospravedlňujeme.
Váš telekomunikačný operátor SWAN 

Oznam 1.11.2017

UPOZORNENIE:

 

Vzhľadom na organizačné zmeny v spoločnosti  SWAN preberá od 1.11.2017  správu siete SWAN  spoločnosť OTNS, a.s., Vajnorská 137, 831 04 Bratislava, preto v prípade potreby zákresov a vyjadrení k existencii siete SWAN (lokality BSK- BA, CHG-Čierna Voda, Malacky, okres Dunajská Streda, Banskobystrický, Žilinský,Trnavský, Nitriansky a Trenčiansky kraj) je potrebné zasielať žiadosti výhradne elektronicky len na e-mail: swansiete@otns.sk, táto služba je  od 1.11. 2017 spoplatnená, Cenník  a náležitosti žiadosti-web formulár (je potrebné ho vyplniť pri podaní žiadosti) nájdete na web adrese: www.otns.sk  v záložke služby.

 

V prípade vyjadrení o existencii siete SWAN zasielať pre Košický a Prešovský kraj na SWAN KE, okres Pezinok na SWAN PK, okres Komárno na SWAN KN, okres Topoľčany na SWAN TO, na adresy pobočiek uvedených v kontaktoch poniže alebo elektronicky na e-mail: siete@swan.sk

 

Žiadosti sú centrálne registrované a priebežne vybavované v zmysle telekomunikačného zákona. Žiadosti bez kompletných údajov a doloženej dokumentácie nebudú akceptované a riadne vybavené.
 
V prípade potreby vytýčenia je nutné spolu so žiadosťou/objednávkou priložiť v kópii vyjadrenie alebo zákres vydaný pod hlavičkou SWAN/OTNS, inak nebude objednávka vybavená