Oznamy

Oznamy

Zobraziť:

Plánovaný výpadok služieb lokalita Gercenová 3, 4 a 8, Bratislava

Vážený zákazník, dovoľte nám informovať Vás, že dňa 10.4.2021, v čase medzi 08:00 a 18:00 hod. dôjde k realizácii plánovaných servisných prác a nedostupnosti služieb SWAN Multimedia v celkovej dĺžke 60 minút z dôvodu výmeny technológie pre zvýšenie kvality služieb spoločnosti SWAN.  V prípade, že služby po tomto termíne nenabehnú, odporúčame reštartovať koncové zariadenia router a STB. Za dočasný diskomfort služieb sa Vám vopred ospravedlňujeme.
Váš telekomunikačný operátor SWAN

Plánovaný výpadok služieb lokalita Hrachová blok A-E, Bratislava

Vážený zákazník, dovoľte nám informovať Vás, že dňa 20.3.2021, v čase medzi 08:00 a 18:00 hod. dôjde k realizácii plánovaných servisných prác a nedostupnosti služieb SWAN Multimedia v celkovej dĺžke 60 minút z dôvodu výmeny technológie pre zvýšenie kvality služieb spoločnosti SWAN.  V prípade, že služby po tomto termíne nenabehnú, odporúčame reštartovať koncové zariadenia router a STB. Za dočasný diskomfort služieb sa Vám vopred ospravedlňujeme.
Váš telekomunikačný operátor SWAN

OZNAM O ZMENE OTVÁRACÍCH HODÍN

Z dôvodu nepriaznivej epidemiologickej situácie sme nútení dočasne upraviť naše otváracie hodiny.

Sme tu pre vás a pripravení vybaviť vaše požiadavky telefonicky či e-mailom. Uprednostnite túto formu komunikácie pred osobnou návštevou SWAN CENTRA. Prosím, myslite na zdravie svoje, aj ľudí okolo seba.

Plánovaný výpadok služieb lokalita Púchov

Vážený zákazník,  dovoľte nám informovať Vás, že dňa 22.10.2020, v čase medzi 01:00 a 05:00 hod. dôjde z dôvodu vykonávania plánovaných servisných prác k nedostupnosti služieb SWAN Multimedia. V prípade, že služby po tomto termíne nenabehnú, odporúčame reštartovať koncové zariadenia optický prevodník, router, STB.  Za dočasný diskomfort služieb sa Vám vopred ospravedlňujeme.  Váš telekomunikačný operátor SWAN.

Plánovaný výpadok služieb celé Slovensko

Vážený zákazník,

dovoľte nám informovať Vás, že dňa 3.9.2020, v čase medzi 00:00 a 05:00 hod. dôjde z dôvodu vykonávania plánovaných servisných prác k nedostupnosti všetkých služieb SWAN Multimedia.
V prípade, že služby po tomto termíne nenabehnú, odporúčame reštartovať koncové zariadenia optický prevodník, router, STB. 

Za dočasný diskomfort služieb sa Vám vopred ospravedlňujeme.
Váš telekomunikačný operátor SWAN