Prihláste sa do nášho newslettra a buďte medzi prvými, kto sa dozvie o novinkách!

Superrýchly internet

 

Internet

Internetové pripojenie od spoločnosti SWAN Vám ponúka možnosť telefonovať a zároveň mať internetové pripojenie za najlepšie ceny. Spolu s vysokou rýchlosťou pripojenia Vám ponúkame aj výbornú antispamovú a antivírusovú ochranu Vašej emailovej schránky.

Doručenie modemu až k Vám domov zabezpečujeme prostredníctvom kuriérskej služby. Samoinštalačný návod zaručuje jednoduchú inštaláciu zariadenia, ktorú zvládne naozaj každý. Samozrejme, máte možnosť inštalácie modemu aj prostredníctvom našich vyškolených technikov. V neposlednom rade máte v prípade akýchkoľvek požiadaviek k dispozícii zákaznícku linku pre technickú podporu.

Ak si vyberiete najmodernejšiu technológiu internetu na trhu - optický internet, získavate časovo aj dátovo  neobmedzený internet s vysokou rýchlosťou pripojenia. Zároveň Vám garantujeme stabilnú rýchlosť a možnosť dosiahnutia rýchlosti až 90Mbps.

Zvoľte si svoju lokalitu

Speedmeter

Funkcie digitálnej televízie

Aký rýchly je Váš internet? Odmerajte si aktuálnu rýchlosť Vášho internetového pripojenia (upload/download) pomocou Speedmetra.

Viac informácií

Elektronická faktúra

Aktivujte si elektronickú faktúru,

ušetrite a teraz ešte aj vyhrajte!

 

 

 

Viac informácií

Aplikácia SWAN GO

Online aplikácia až s 33 TV kanálmi, ktoré môžete sledovať kedykoľvek a kdekoľvek až na 3 zariadeniach.

                  

Viac informácií