SWAN blog

SWAN blog

Viac informácií

Zrýchlite so SWANOM - Gepard a TO.doma majú veľa spoločného

Vedeli ste, že gepard je najrýchlejšie zviera na zemi? Aj preto si ho SWAN vybral, aby vám predstavil svoj rýchly internet! Stretnete sa s ním v televíznych reklamách, na internete aj mestských citylightoch.

Podobnosť je zjavná - Gepard dokáže bežať rýchlosťou až 112 kilometrov za hodinu, rýchly internet od SWAN-u to v najvyššom balíku TO.doma L vytiahne až na 70 mbit/s. To je dostatočne svižné pre sledovanie filmov, seriálov a dokumentov vo Full HD, či dokonca 4k rozlíšení.

Na svojom jemnom kožuchu môže mať gepard až 2 000 čiernych bodiek a vy si budete môcť stiahnuť rovnaké tisíce súborov. LTE internet TO.doma je totiž absolútne neobmedzený. Nebude nás tak zaujímať, koľko gigabajtov dát za mesiac prenesiete.

Dospelý jedinec tejto fľakatej mačkovitej šelmy môže vážiť viac než 70 kg. Pre náš internet v tomto prípade platí presný opak: technik zvládne inštaláciu maličkej antény za pár minút. Vy uvidíte iba klasický Wi-Fi router, ktorý ľahko skryjete na chodbe a pripojíte naň každý novší mobil či notebook.

Gepard nepatrí medzi tie najviac ohrozené druhy na svete, vo voľnej prírode ho však až tak často nestretnete. V Afrike aktuálne žije okolo 6700 kusov týchto cicavcov. Pokrytie TO.doma sa zas neustále rozširuje. Aktuálne si ho môžu objednať obyvatelia viac než 350 miest a obcí na Slovensku. Overte si, či je dostupný aj u vás!

Kým najrýchlejšie zviera na zemi loví hlavne za svetla, 3,5 GHz licencované pasmo určené pre TO.doma patrí výhradne SWAN-u. To zaručuje stabilnú rýchlosť a spoľahlivé pripojenie vo dne i v noci.

A namiesto takéhoto mäsožravca bude LTE internet TO.doma oveľa lacnejší. Môžete ho mať už od 9,99 eur mesačne pri 24 mesačnej viazanosti. Vďaka aktuálnej akcii navyše získate prvé dva mesiace zadarmo!


Funkcie digitálnej televízie

Funkcie digitálnej televízie

Pozerajte čo chcete a kedy chcete. Spoznajte funkcie digitálnej TV od SWAN MULTIMEDIA a staňte sa pánmi domácej zábavy.

Viac informácií

Vysokorýchlostný internet

Funkcie digitálnej televízie

Superrýchly internet u Vás doma. Stiahnite si film v HD rozlíšení za pár minút, surfujte rýchlosťou svetla, nestarajte sa o dátové limity.

Viac informácií

Speedmeter

Funkcie digitálnej televízie

Aký rýchly je Váš internet? Odmerajte si aktuálnu rýchlosť Vášho internetového pripojenia (upload/download) pomocou Speedmetra.

Viac informácií