SWAN blog

SWAN blog

Viac informácií

Zelená je tráva, futbal - to je hra! Naživo, v TV od SWANu

Futbalových fanúšikov čaká ďalší poriadny sviatok. Dlho očakávané a odkladané Euro 2020 sa skončilo len v júli famóznym finále “domácich” Angličanov proti nakoniec úspešnejším Talianom.

Pohár teda neprišiel domov, už teraz sa však môžete tešiť na ďalšie skvelé zápasy, pri ktorých budete môcť fandiť aj Slovákom. 

Reč je o druhej najvyššej pohárovej súťaži v Európe, teda Európskej lige UEFA.

Europska liga

Tá odštartovala 15. septembra 2021 prvým hracím dňom, no skupinová a play-off fáza vyvrcholí veľkým finále až v máji 2022. 

Dovtedy bude futbalu naozaj dosť a zákazníci ho budú môcť so SWAN TV sledovať na športových kanáloch Sport1 a Sport2 s českým alebo slovenským komentárom. 

Čoraz nebezpečnejšia a ambicióznejšia Sparta Praha aj s Lukášom Haraslínom, Dávidom Hanckom, Lukášom Štetinom a Dominikom Holecom bude bojovať v “skupine smrti” – skupine A proti Lyonu, Rangers a Brøndby.

Exkluzívne súboje v iných skupinách ale dajú na Sport 1 a Sport 2 vyniknúť aj hráčom Neapola, Fenerbahce, AS Monaco, West Hamu či nedávnemu anglickému majstrovi Leicesteru. 

Bröndby sa proti Sparte Praha predstaví už vo štvrtok, Sport 2 ale zápas odvysiela zo záznamu v piatok 17. septebra od 20:00

Viac Slovákov v nemenej napínavej Konferenčnej lige

V sezóne 2021/2022 štartuje aj úplne nová súťaž, ktorá bude po Lige majstrov a Európskej lige pomyselnou trojkou vo svete futbalu.

V skupinovej fáze Európskej konferenčnej ligy sa stretne až 32 klubov a je to tak ďalšia príležitosť pre tímy, hráčov aj divákov, vychutnať si tie najkvalitnejšie súťaže UEFA. 

A dobré správy pokračujú! V skupine F sa pobije aj náš Slovan Bratislava, ktorý si zmeria sily v zápasoch proti Kodani, PAOK Atény a menej známemu Lincoln Red Imps z exotického Gibraltáru, ktorý ich potrápil už v kvalifikácii.

Záznam prvého zápasu ​​Slovana proti Kodani bude Sport 2 vysielať rovnako v piatok (17. 9.) už od 18:00.

Konferenčná liga

Je úplne jasné, prečo sa slovenský majster nezmestil do živého programu. V nabitých skupinách sa totiž predstaví aj český Jablonec a hlavne Slavia Praha s Jakubom Hromadom a Ivanom Schranzom.

Sport 2 bude vo štvrtok 16. 9. vysielať ich živé prenosy. Slavia Praha – Union Berlín od 18:00, Jablonec – CFR Kluž od 20:45.

Na Sport 1 hľadajte Á-čkové derby Rangers – Olympique Lyon od 21.00 a neskôr superzápas Leicester – Neapol v zázname od 23:00.

Spravte si chuť futbalovými dokumentami zo streamovačiek

Netflix má napríklad starší dokument Ronaldo, ktorý je však v týchto dňoch, po jeho prestupe do Manchesteru United, opäť viac než aktuálny. 

Určite vám pomôže pochopiť, prečo je Portugalčan jedným z dvoch najlepších futbalistov súčasnosti, aj to, že nie je len arogantnou hviezdičkou. 

Legendárnu dokumentovú sériu Sunderland 'Til I Die asi poznáte, no pokiaľ chcete v anglicku zostať a skúsiť niečo naozaj nové a netradičné, čo sa síce točí okolo futbalu od A po Z, ale neodíde pri tom od obrazovky ani vaša nežnejšia polovička, skúste drámu The English Game

Je o biznise, histórii ale aj úplných počiatkoch tohto športu. 


Funkcie digitálnej televízie

Funkcie digitálnej televízie

Pozerajte čo chcete a kedy chcete. Spoznajte funkcie digitálnej TV od SWAN MULTIMEDIA a staňte sa pánmi domácej zábavy.

Viac informácií

Vysokorýchlostný internet

Funkcie digitálnej televízie

Superrýchly internet u Vás doma. Stiahnite si film v HD rozlíšení za pár minút, surfujte rýchlosťou svetla, nestarajte sa o dátové limity.

Viac informácií

Speedmeter

Funkcie digitálnej televízie

Aký rýchly je Váš internet? Odmerajte si aktuálnu rýchlosť Vášho internetového pripojenia (upload/download) pomocou Speedmetra.

Viac informácií