SWAN blog

SWAN blog

Viac informácií

Zamilované filmy a seriály: aký je váš valentínsky výber na 14. februára?

Je jasné, že tento rok si na Valentína žiadne kino so svojou polovičkou neužijete. Jedine, že by ste si ho vďaka televíznej obrazovke a streamovacím službám urobili priamo vo svojej obývačke. 

Znie to dobre? Tak hurá na to a do playlistu môžete zaradiť aj naše tipy na romantické klasiky.

Denník Bridget Jonesovej (Netflix)

Nesmrteľnou klasikou je napríklad príbeh single tridsiatničky, ktorú stvárnila Renée Zellweger. I jej priazeň sa budú biť dvaja britskí gentlemani - Colin Firth a Hugh Grant

Klasická komédia je založená na knižnej predlohe Helen Fieldingovej a najznámejšia streamovacia služba ponúka ponúka okrem prvého denníka aj “dvojku” s podtitulom “Denník Bridget Jonesovej: S rozumom v koncoch.” Obe časti sú na Netflixe k dispozícii s českými titulkami.

La La Land (Netfix)

Trochu iným filmom je La La Land. Ide totiž o filmové spracovanie muzikálu, takže kým ženy budú môcť nechať oči na Ryanovi Goslingovi, obe pohlavia si užijú aj podarený soundtrack. 

Film v roku 2017 doslova ovládol ceny Americkej filmovej akadémie. Zo 14 nominácií premenil na Oscarov až šesť. 

Pýcha a predsudok (Netflix)

Neholdujete bezbrehým komédiám? Pýcha a predsudok je jedno z literárnych diel, ktoré by nemali chýbať v žiadnej knižnici. 

Film zachytáva Anglicko na konci 18. storočia so všetkými dobovými kostýmami a prekrásnymi scénami, no hviezdne herecké obsadenie na čele s Keirou Knightley upúta aj divákov moderných filmových blockbusterov. 

HBO GO a romantické filmy v češtine

Výhodou služby HBO Go je bohatá ponuka obsahu nie len s českými titulkami, ale aj priamo s českým dabingom.

Valentína tak môžete osláviť s Leonardom di Capriom v príbehu Veľký Gatsby, ale aj v snáď najznámejšom filme všetkých čias, Titanicu, kde tento herec svoju kariéru ešte len rozbiehal. 

HBO ponúkne aj Bláznivú, stratenú lásku, návod Ako prísť o muža za 10 dní alebo menej známy tip Ona, ktorý má na platforme IMDb vôbec najvyššie hodnotenie. 

Filmy na Valentína

Amazon Prime Video

U nás zatiaľ málo rozšírená služba Amazon Prime Video má v ponuke napríklad Lásku nebeskú (Love Actually) alebo moderné poňatie muzikálu Mamma Mia! 

Našim tipom je ale film Chemical Hearts, ktorý inde ako tu nenájdete. Ide o príbeh dvoch tínedžerov, medzi ktorú sa zamieša ešte niekto a niečo ďalšie. V hlavnej úlohe nájdete Austina Abramsa zo seriálu Euphoria. 

Na sledovanie ktoréhokoľvek z týchto filmov potrebujete len predplatné danej streamovacej služby. O všetko ostatné sa postará rýchly internet od SWANu. Optické pripojenie pre váš počítač, tablet či domácu Wi-Fi môžete mať už od 9,99 eur mesačne. 


Funkcie digitálnej televízie

Funkcie digitálnej televízie

Pozerajte čo chcete a kedy chcete. Spoznajte funkcie digitálnej TV od SWAN MULTIMEDIA a staňte sa pánmi domácej zábavy.

Viac informácií

Vysokorýchlostný internet

Funkcie digitálnej televízie

Superrýchly internet u Vás doma. Stiahnite si film v HD rozlíšení za pár minút, surfujte rýchlosťou svetla, nestarajte sa o dátové limity.

Viac informácií

Speedmeter

Funkcie digitálnej televízie

Aký rýchly je Váš internet? Odmerajte si aktuálnu rýchlosť Vášho internetového pripojenia (upload/download) pomocou Speedmetra.

Viac informácií