SWAN blog

SWAN blog

Viac informácií

Zamestnanci SWANu sa zapojili do dobrovoľníckej akcie Naše mesto

Zamestnanci spoločnosti SWAN sa dnes zapojili do projektu Naše Mesto, jedného z najväčších podujatí firemného dobrovoľníctva v strednej Európe. V spolupráci s mestskou časťou Karlova Ves pomohli revitalizovať časť námestia pri materskej škole Borská. Spolu sa im podarilo očistiť detské ihrisko, vysadiť kvety a vytvoriť novú nadrozmernú šachovnicu pre všetkých miestnych obyvateľov.

„Prostredie, v ktorom žijeme, sa týka každého z nás, a preto, ak máme možnosť pomôcť urobiť čo i len malú zmenu k lepšiemu, vždy ju rád využijem. Dnes sme s kolegami pomohli skrášliť jedno detské ihrisko, na ktorom si teraz môžu zahrať partiu dámy malí i veľkí,“ hovorí Drahoslav Gabaj, riaditeľ prevádzky služieb spoločnosti SWAN.

Podujatie firemného dobrovoľníctva Naše Mesto organizuje v 28 mestách Nadácia Pontis spolu so skupinou firiem Engage. Tento rok sa do neho zapojilo 105 spoločností, ktoré umožnili svojim zamestnancom prispieť k tomu, ako vyzerá mesto v ktorom žijú a pracujú.

„Záujem o dobrovoľnícke aktivity z roka na rok narastá. Tento rok sa zapojilo takmer 9500 dobrovoľníkov. Aj to svedčí o tom, že ľudia sa stále viac angažujú a záleží im na tom, ako vyzerá ich mesto, v ktorom žijú,“ hovorí Monika Smolová, programová riaditeľka Nadácie Pontis.

Viac ako 500 aktivít pre dobrovoľníkov navrhlo viac ako 200 neziskových organizácií, škôl, škôlok, miest, obcí a mestských častí. Tento rok sa zapojilo do aktivít takmer 9500 dobrovoľníkov z toho takmer 5000 v Bratislave. Sme nesmierne radi, že svojou troškou k dielu prispela aj spoločnosť SWAN. 


Funkcie digitálnej televízie

Funkcie digitálnej televízie

Pozerajte čo chcete a kedy chcete. Spoznajte funkcie digitálnej TV od SWAN MULTIMEDIA a staňte sa pánmi domácej zábavy.

Viac informácií

Vysokorýchlostný internet

Funkcie digitálnej televízie

Superrýchly internet u Vás doma. Stiahnite si film v HD rozlíšení za pár minút, surfujte rýchlosťou svetla, nestarajte sa o dátové limity.

Viac informácií

Speedmeter

Funkcie digitálnej televízie

Aký rýchly je Váš internet? Odmerajte si aktuálnu rýchlosť Vášho internetového pripojenia (upload/download) pomocou Speedmetra.

Viac informácií