SWAN blog

SWAN blog

Viac informácií

Začínajú MS v hokeji. Zápasy Slovákov môžete sledovať v prijateľných časoch

Kým olympijský hokejový turnaj fanúškom v našej časovej zóne príliš neprial, májové Majstrovstvá sveta sa hrajú v Dánsku a zápasy Slovákov v základnej skupine preto štartujú o 16.15 hod, respektíve 20.15 hod.

Dvadsaťpäť hokejistov s dvojkrížom na hrudi vyjde prvýkrát na ľad až v sobotu 5. mája. To však našich čaká hneď zrejme najsledovanejší zápas s Českom, kde je v hre vždy tak trochu viac než len dôležité body do postupovej tabuľky.

Deň na to hráme proti Švajčiarsku a v skupine máme ešte Rakúsko, Francúzsko, Švédsko, Rusko a Bielorusko. Našim tak budete môcť v prvej fáze šampionátu fandiť celkovo v siedmych stretnutiach. Turnajová matematika velí, že na postup Slovenska do záverečnej vyraďovacej fázy, musíme v tabuľke skupiny A skončiť najhoršie štvrtí.

MS v hokeji 2018

Program Slovákov na MS v hokeji 2018

  • Sobota 5. mája - Česká republika vs. Slovensko (20.15 hod)

  • Nedeľa 6. mája - Slovensko vs. Švajčiarsko (20.15 hod)

  • Utorok 8. mája - Rakúsko vs. Slovensko (16.15 hod)

  • Štvrtok 10. mája - Slovensko vs. Francúzsko (16.15 hod)

  • Sobota 12. mája - Slovensko vs. Švédsko (12.15 hod)

  • Pondelok 14. mája - Rusko vs. Slovensko (16.15 hod)

  • Utorok 15. mája - Bielorusko vs. Slovensko (16.15 hod)

Kde sledovať hokej

Priame prenosy zo všetkých zápasov slovenskej reprezentácie budete môcť sledovať na Jednotke. RTVS už tradične ponúkne aj živý internetový stream pre každého, kto nemá klasický televízor, alebo je práve ďaleko od svojej obývačky. Do prehliadača zadajte adresu hokej.rtvs.sk.

Zápasy pravdepodobne nebude možné sledovať zo záznamu. Našťastie, pre každého, kto si na hokej nájde čas až neskôr, je tu mobilná aplikácia SWAN GO (Android alebo iOS), ku ktorej vám až do 30. 6. 2018 pribalíme 7-dňový archív úplne zadarmo.

Swan Go


Funkcie digitálnej televízie

Funkcie digitálnej televízie

Pozerajte čo chcete a kedy chcete. Spoznajte funkcie digitálnej TV od SWAN MULTIMEDIA a staňte sa pánmi domácej zábavy.

Viac informácií

Vysokorýchlostný internet

Funkcie digitálnej televízie

Superrýchly internet u Vás doma. Stiahnite si film v HD rozlíšení za pár minút, surfujte rýchlosťou svetla, nestarajte sa o dátové limity.

Viac informácií

Speedmeter

Funkcie digitálnej televízie

Aký rýchly je Váš internet? Odmerajte si aktuálnu rýchlosť Vášho internetového pripojenia (upload/download) pomocou Speedmetra.

Viac informácií