SWAN blog

SWAN blog

Viac informácií

Začína sa Tour de France 2017. Poradíme, ako nezmeškať ani jednu etapu

Júlové športové podujatia okrem tenisového Wimbledonu jednoznačne ovládne aj v poradí už 104. ročník legendárnej Tour de France. Tá pritiahne davy divákov nie len na cesty, ale aj k televíznym obrazovkám. Ako sledovať dianie na TDF 2017 v TV i mobilem, aby vám nič neuniklo?

Od 1. júla začína maratón  21 etáp, ktoré dokonale preveria schopnosti a odhodlanie tímov aj všetkých favoritov. V deviatich rovinatých finišoch budú Slováci držať palce najmä Petrovi Saganovi, o celkovom poradí sa však rozhodne v časovkách a niektorej z piatich superťažkých horských etáp natiahnutých po alpských a pyrenejských stúpaniach.

Kde sledovať živý prenos?

Zákazníci s digitálnou TV od SWANu alebo aplikáciou SWAN GO si budú môcť naladiť Dvojku RTVS, alebo prvý kanál Eurosportu. Ten sľubuje, že naživo odvysiela všetky etapy od prvého šliapnutia až po záverečný kilometer. Vďaka 7-dňovému TV archívu je možné si pozrieť etapy nielen naživo, ale kedykoľvek aj zo záznamu cez aplikáciu priamo v mobile.

Dojazdy etáp môžete očakávať vždy medzi 16. až 17. hodinou poobede.

Výsledky aj v mobile

Pre majiteľov moderných smartfónov odporúčame oficiálnu aplikáciu Tour de France (Android, iOS) alebo nezávislý Tour Tracker.

Obe ponúknu živé textové spravodajstvo z jednotlivých etáp, detailné mapy a profily náročných dojazdov alebo aktuálne poradie a štartové listiny všetkých tímov.

S takouto výbavou sa budete môcť zabávať a fandiť až do 23. júla, kedy zvyšok zo 198 najodolnejších pretekárov dorazí až do Paríža.

CTA IMAGE
Buďte skutočným pánom televíznej zábavy. TV archív na viac ako 30 kanálov, až 168 hodín nahrávania a aplikácia na mobily a tablety s operačným systémom iOS, Android a Windows Phone.
Viac o produkte

Funkcie digitálnej televízie

Funkcie digitálnej televízie

Pozerajte čo chcete a kedy chcete. Spoznajte funkcie digitálnej TV od SWAN MULTIMEDIA a staňte sa pánmi domácej zábavy.

Viac informácií

Vysokorýchlostný internet

Funkcie digitálnej televízie

Superrýchly internet u Vás doma. Stiahnite si film v HD rozlíšení za pár minút, surfujte rýchlosťou svetla, nestarajte sa o dátové limity.

Viac informácií

Speedmeter

Funkcie digitálnej televízie

Aký rýchly je Váš internet? Odmerajte si aktuálnu rýchlosť Vášho internetového pripojenia (upload/download) pomocou Speedmetra.

Viac informácií