SWAN blog

SWAN blog

Viac informácií

Seriálová lahôdka Wentworth prichádza v apríli v ponuke SWAN MULTIMEDIA

Jedna z najúspešnejších sérií z väzenského prostredia prichádza na obrazovky staníc FilmBox a FilmBox HD

 

Seriál Wentworth: Sama proti všetkým

Na slovenské obrazovky prichádza ďalší seriálový hit z prostredia ženskej väznice. Do nápravného zariadenia Wentworth, ktoré prepožičalo názov celému seriálu, prichádza nová odsúdená. V odlúčení od dcéry si mladá žena len ťažko privyká na tvrdý väzenský režim a čoskoro sa dostáva do vážnych konfliktov s ostatnými trestankyňami. V televíznej premiére môžete tento seriál od 2. apríla sledovať každú stredu o 21.00 na stanici FilmBox a po 22.30 aj na FilmBox HD.

 

Projekt voľne nadväzuje na austrálsky seriál Prisoner, ktorý v prvej polovici osemdesiatych rokov zaznamenal obrovský úspech v celom anglicky hovoriacom svete a zožal dva tucty rôznych ocenení za televíznu tvorbu. Nezapadol však ani Wentworth, ktorý sa po svojom uvedení v polovici minulého roku stal najsledovanejším mimošportovým programom všetkých čias v austrálskej televízii.

 

„Vo väznici Wentworth sa stretávajú tie najhoršie kriminálničky medzi sebou aj s bezohľadnými bacharkami. Nie je to miesto, kde by sa človek chcel ocitnúť,“ hovorí Adrian Gumulák zo spoločnosti SPI International, ktorá prevádzkuje rodinu staníc FilmBox. „Rozhodne to ale sú dokonalé kulisy pre neobyčajne napínavú drámu, ktorá vás pripúta k obrazovke od prvej minúty.“

 

Hlavnú rolu stvárnila Novozélanďanka Danielle Cormack, ktorú slovenskí diváci poznajú zo seriálov Xena či Ostré ako britva. Posledne menovaný seriál si odbil česko-slovenskú premiéru minulý rok na staniciach FilmBox.


Funkcie digitálnej televízie

Funkcie digitálnej televízie

Pozerajte čo chcete a kedy chcete. Spoznajte funkcie digitálnej TV od SWAN MULTIMEDIA a staňte sa pánmi domácej zábavy.

Viac informácií

Vysokorýchlostný internet

Funkcie digitálnej televízie

Superrýchly internet u Vás doma. Stiahnite si film v HD rozlíšení za pár minút, surfujte rýchlosťou svetla, nestarajte sa o dátové limity.

Viac informácií

Speedmeter

Funkcie digitálnej televízie

Aký rýchly je Váš internet? Odmerajte si aktuálnu rýchlosť Vášho internetového pripojenia (upload/download) pomocou Speedmetra.

Viac informácií