SWAN blog

SWAN blog

Viac informácií

Nestíhaš svoj obľúbený program? Využi TV archív!

Nie je žiadnou novinkou, že počas horúcich slnečných dní sa radi ochladíme pri vode, či už v domácom bazéne, na kúpalisku alebo vodnej priehrade. Tropické noci a letné prázdniny sa spájajú s večerným posedením na terasách podnikov a uvoľnenou atmosférou v kruhu rodiny, priateľov i známych. Avšak čo robiť, ak v čase letného chilloutu beží v televízii aj náš obľúbený film?

Poznáme odpoveď - VYUŽITE TV ARCHÍV!

AKO NA TO?

Stlačením žltého tlačidla na diaľkovom ovládači si môžeš pozrieť aktuálny televízny program.  Ak ťa zaujala konkrétna relácia, ktorá bude vysielaná v čase tvojej neprítomnosti, stačí si aktivovať funkciu TV ARCHÍV. Táto služba umožňuje spätný prístup k vybraným televíznym reláciám, ktoré boli odvysielané počas uplynulých 7 dní. Na jej aktiváciu stačí urobiť pár stlačení na tvojom diaľkovom ovládači:

1. vstúp do ponuky služieb stlačením tlačidla MENU,
2. zvoľ možnosť TV ARCHÍV,
3. vyber funkciu AKTIVÁCIA TV ARCHÍVU,
4. zadaj PIN kód (prednastavený PIN tvoria číslice 2897) a potvrď ho.

 

ZABÁVAJ SA PODĽA VLASTNÝCH PREDSTÁV!

Odteraz sa môžeš zabávať so svojou rodinou a priateľmi, a pritom nezmeškáš ani svoju obľúbenú reláciu či celovečerný film. Archivované TV programy si pozrieš v menu digitálnej televízie nasledovne: zvoľ tlačidlo ENTER  – TV ARCHÍV – OTVOR ARCHÍV. V rovnakej sekcii sa nachádza aj ZOZNAM STANÍC, ktoré je možné archivovať.

Funkciu digitálnej televízie TV ARCHÍV poskytujeme našim zákazníkom na prvý mesiac zdarma. Následne ju môžeš využívať za mesačný poplatok 3,15 €.

Ešte viac zábavy aj počas leta praje váš telekomunikačný operátor SWAN.


Funkcie digitálnej televízie

Funkcie digitálnej televízie

Pozerajte čo chcete a kedy chcete. Spoznajte funkcie digitálnej TV od SWAN MULTIMEDIA a staňte sa pánmi domácej zábavy.

Viac informácií

Vysokorýchlostný internet

Funkcie digitálnej televízie

Superrýchly internet u Vás doma. Stiahnite si film v HD rozlíšení za pár minút, surfujte rýchlosťou svetla, nestarajte sa o dátové limity.

Viac informácií

Speedmeter

Funkcie digitálnej televízie

Aký rýchly je Váš internet? Odmerajte si aktuálnu rýchlosť Vášho internetového pripojenia (upload/download) pomocou Speedmetra.

Viac informácií