SWAN blog

SWAN blog

Viac informácií

Vychutnajte si olympijské športové výkony so SWAN TV

Najväčší športový sviatok za posledné štyri roky je tu. Na olympijské hry v Tokiu sme kvôli pandémii koronavírusu dokonca museli čakať ešte o niečo dlhšie, no teraz je všetko v poriadku a od 23. júla do 8. augusta bude v televízii dominovať len šport a nič iné.

Kde toho uvidíte najviac a čo by ste určite nemali zmeškať?

Športové stanice s novou TV od SWAN-u

Domovom pre prenosy súťaží so slovenskými športovcami bude RTVS, najmä Dvojka. Spoľahnúť sa môžete na to, že televízia prepne vždy tam, kde sa bude niečo diať aj s našou vlajkou.

Piatkový otvárací ceremoniál je však výnimkou, od 13:00 hod. ho odvysiela Jednotka.

Už to svedčí o tom, že je pripravený upútať aj divákov, ktorí športu až tak nefandia. Bude však prehliadkou histórie, súčasnosti a budúcnosti domácej krajiny, takže pôjde o parádny kultúrny zážitok naozaj pre každého.

Olympiáda RTVS

Jednotku aj Dvojku RTVS v HD rozlíšení nájdete vo všetkých balíkoch Digitálnej TV SWANu, ktoré môžete mať s 50 % zľavou na prvé tri mesiace, vrátane prístupu k TV vysielaniu aj cez WEB alebo mobil. 

Ešte viac sa toho bude diať na staniciach Eurosport 1 a Eurosport 2, ktoré nájdete vo vyššom balíku Digitálnej TV M, teraz so zľavou už od 5,99 eur mesačne

Kde budú naši? 

V chôdzi na 50 km treba sledovať Mateja Tótha s ambíciou na medailu a v behu na 100 a 200 m nášho najrýchlejšieho Slováka Jána Volka. 

SWAN Jan Volko

V streľbe bude o najvyššie priečky bojovať Danka Barteková, v golfe “poslovenčená” legenda Rory Sabbatini a v tenise trio Gomboš, Polášek a Klein. Pravidelné zastúpenie však máme aj v plávaní, vodnom slalome alebo cestnej cyklistike, kde však bude s menom Sagan štartovať len brat úspešnejšieho Petra, Juraj. 

Perfektný prehľad Slovákov v akcii aj s presnými časmi štartu ponúka verejnoprávna RTVS na svojom webe.  

Tá sa dokonca pochválila, že bude produkovať kompletný program streleckých súťaží priamo v Japonsku - jej signál teda budú, v prípade tejto disciplíny, budú odoberať všetci vysielatelia olympijských hier. 

Časový posun zachráni internet, appka SWAN GO alebo archív SWAN TV

Televízia od SWANu teraz ponúka 7-dňový archív na 24 mesiacov zadarmo. Budete si tak môcť nájsť aj športové prenosy, ktoré sa kvôli časovému posunu vysielali v noci, alebo kým ste boli v práci. 

O výkony našich tak určite neprídete. 

Alternatívou je aplikácia SWAN GO pre Android, iOS alebo Smart TV.

Swan Go

V hre je však aj online stream na webe RTVS, ktorý by mal byť dostupný zadarmo každému z územia SR. Potrebujete len dostatočne rýchly a spoľahlivý internet

Dlho očakávané novinky

Hry budú komplikovať prísne pandemické opatrenia, zatiaľ je však všetko nastavené tak, aby v piatok naozaj všetko začalo.

Problémom tak môže byť skôr atmosféra v hľadisku, keďže na tribúny nebudú mať prístup ani domáci fanúšikovia. 

V programe televízií si však premiérovo nájdete aj niekoľko nových olympijských športov. Z najzaujímavejších môžeme vybrať street basketbal s hráčmi 3 na 3 a jedným košom, športové lezenie, skateboarding alebo surfovanie. Stanú sa vašimi obľúbenými?


Funkcie digitálnej televízie

Funkcie digitálnej televízie

Pozerajte čo chcete a kedy chcete. Spoznajte funkcie digitálnej TV od SWAN MULTIMEDIA a staňte sa pánmi domácej zábavy.

Viac informácií

Vysokorýchlostný internet

Funkcie digitálnej televízie

Superrýchly internet u Vás doma. Stiahnite si film v HD rozlíšení za pár minút, surfujte rýchlosťou svetla, nestarajte sa o dátové limity.

Viac informácií

Speedmeter

Funkcie digitálnej televízie

Aký rýchly je Váš internet? Odmerajte si aktuálnu rýchlosť Vášho internetového pripojenia (upload/download) pomocou Speedmetra.

Viac informácií