SWAN blog

SWAN blog

Viac informácií

Vyberáme káblovú televíziu: čo si premyslieť

Káblová televízia je alternatívou pre nenáročných, ktorí si však už v dnešnom svete vyspelých technológií užijú omnoho viac, ako tomu bolo pri analógovom vysielaní kedysi.

Vysielanie cez káblovú televíziu začalo ešte v bývalom režime, keď bola ponuka TV kanálov značne obmedzená. Po rozpade Československa sa potenciál káblovej televízie a výber kanálov rozšíril a prišiel obrovský boom televízneho vysielania.

Dnes sme v 21. storočí, no káblovú televíziu tu máme stále. Avšak sprostredkovanú digitálne s tematickou programovou ponukou, lepšou kvalitou obrazu a zvuku. A čo je najpodstatnejšie – za skvostné a príťažlivé ceny. Čo si pred jej kúpou však treba premyslieť?

 

Koľko denne sledujete televíziu?

Jednou zo základných otázok, na ktoré by ste mali myslieť je, či trávite pred televíziou hodinku alebo si ňou vypĺňate všetok voľný čas po práci. Podľa toho budete vedieť, či káblová televízia uspokojí vašu dávku zábavy alebo skôr oceníte digitálnu televíziu so spektrom funkcií, ako napríklad možnosťou nahrávať programy, požičiavať si filmy alebo sledovať vysielanie z televízneho archívu.

Tento faktor starostlivo zvážte, pretože časom môžete prísť na to, že polovicu z TV kanálov, ktoré máte k dispozícii, nevyužívate, a tak preplácate. Napasujte si ponuku na mieru, či ste senior, máte rodinu, alebo žijete samostatne a chcete mať kvalitný obraz a zvuk vždy po ruke.

 

Ste klasik, dobrodruh alebo filmový guru?

Ak si každý deň pozriete slovenský seriál a k tomu občas správy, káblová televízia s nižším počtom TV kanálov bude vašim potrebám úplne vyhovovať. Pri káblovej televízii máte tiež na výber zo spektra kanálov, kde si nájdu to svoje priaznivci rôznych tematických programov.

Radi objavujete záhady a zákutia tohto sveta? Chcete sa zlepšiť v cudzom jazyku, najlepšie v angličtine aj v nemčine? S káblovou televíziou so 40 slovenskými a zahraničnými kanálmi nebudete mať problém. Ak by ste chceli pustiť deťom nejakú peknú rozprávku alebo si večer spraviť pohodičku pri športovom prenose, stále sa zmestíte do hranice toho, čo káblová televízia ponúka.

Dostupnosť káblovej televízie vo vašom bydlisku

To, či je naša káblová televízia dostupná aj na vašej adrese, sa dozviete overením dostupnosti služby priamo na našej stránke. V prípade, že si dostupnosť želáte overiť priamo s našimi pracovníkmi, sme vám k dispozícii 24 hodín, a to na telefónnom čísle 0650 123 456.

Želáme šťastnú ruku pri výbere konkrétnej televíznej služby, ktorá s dávkou elánu vyplní každú voľnú chvíľu po práci, upršaný víkend alebo dotvorí rodinnú idylku.

Váš telekomunikačný operátor SWAN

CTA IMAGE
Užite si zábavu s množstvom slovenských a zahraničných kanálov za super ceny.
Zistite viac o produkte

Funkcie digitálnej televízie

Funkcie digitálnej televízie

Pozerajte čo chcete a kedy chcete. Spoznajte funkcie digitálnej TV od SWAN MULTIMEDIA a staňte sa pánmi domácej zábavy.

Viac informácií

Vysokorýchlostný internet

Funkcie digitálnej televízie

Superrýchly internet u Vás doma. Stiahnite si film v HD rozlíšení za pár minút, surfujte rýchlosťou svetla, nestarajte sa o dátové limity.

Viac informácií

Speedmeter

Funkcie digitálnej televízie

Aký rýchly je Váš internet? Odmerajte si aktuálnu rýchlosť Vášho internetového pripojenia (upload/download) pomocou Speedmetra.

Viac informácií