SWAN blog

SWAN blog

Viac informácií

Skutočne si TO.necháte ujsť?

SWAN prináša svojim zákazníkom jedinečnú ponuku!
TO.najlepšie od 4ky za polovicu až do konca roka 2018. 

 

Ďakujeme, že ste súčasťou našej rodiny SWAN a aktívne využívate aspoň jednu zo služieb SWAN alebo SWAN MULTIMEDIA. Jedine pre Vás, ako nášho zákazníka, sme pripravili túto výnimočnú ponuku.
Vďaka tomu, že ste súčasťou rodiny SWAN, Vám 4ka garantuje vybrané produkty TO. za polovicu až do 31.12.2018!

Ku každej SIM karte Moja 4ka si môžete zakúpiť vybraný produkt radu TO. od 4ky a ten máte hneď za polovicu!
 
SIM kartu Moja 4ka môžete získať v e-shope 4ky na www.4ka.sk, vo vybraných SWAN CENTRÁCH, cez Zákaznícku linku 0950 950 950 alebo na všetkých pobočkách Slovenskej pošty. Viac informácií o predajných miestach nájdete na www.4ka.sk.
 
Výhodu produktov TO. za polovicu od 4ky si samozrejme môžete uplatniť i na už zakúpené SIM karty Moja 4ka, pričom túto výhodu je možné využiť na maximálne 5 SIM kariet registrovaných na jedného zákazníka spoločnosti SWAN, a.s.
 
Zvýhodnená ponuka bude platiť hneď od prvého zakúpenia produktu TO. až do konca roka 2018 a na jej využitie teraz nie je potrebné žiadne špeciálne overenie. Informáciu o tom, ako môžete ako zákazník SWANu využívať aj naďalej zvýhodnenú ponuku až do 31.12. 2018, Vám pošleme prostredníctvom e-mail, listu alebo formou informácie na faktúre za služby našej spoločnosti, a to najneskôr počas apríla 2017. Možnosť využitia zvýhodnenej ponuky až do konca roka 2018 Vám garantujeme!
 
Používanie produktov TO. od 4ky za polovicu je bez viazanosti. Ich používanie je možné kedykoľvek prerušiť a opätovne obnoviť tak, ako Vám to vyhovuje.
 
Veríme, že Vás táto atraktívna ponuka zaujala a dúfame, že si aj vďaka nej zachováme Vašu priazeň aj v budúcnosti.
 
Váš telekomunikačný operátor SWANFunkcie digitálnej televízie

Funkcie digitálnej televízie

Pozerajte čo chcete a kedy chcete. Spoznajte funkcie digitálnej TV od SWAN MULTIMEDIA a staňte sa pánmi domácej zábavy.

Viac informácií

Vysokorýchlostný internet

Funkcie digitálnej televízie

Superrýchly internet u Vás doma. Stiahnite si film v HD rozlíšení za pár minút, surfujte rýchlosťou svetla, nestarajte sa o dátové limity.

Viac informácií

Speedmeter

Funkcie digitálnej televízie

Aký rýchly je Váš internet? Odmerajte si aktuálnu rýchlosť Vášho internetového pripojenia (upload/download) pomocou Speedmetra.

Viac informácií