SWAN blog

Viac informácií

Vonino KidsWatch S2

Prinášame ideálny darček pre deti aj rodičov - hodinky VONINO KidsWATCH S2, vďaka ktorým získate informácie o pohybe a polohe Vášho dieťaťa a navyše sa ním môžete byť kedykoľvek v kontakte.

Zakúpiť ich môžete vo vybraných SWAN CENTRÁCH a ak ste náš zákazník, máte ich za exkluzívnu cenu už od od 2,99 eur mesačne.

Vonino KidsWatch S2 sú hodinky, GPS a telefón v jednom. Hodinky boli navrhnuté v klasickom detskom dizajne a ponúkajú zopár užitočných funkcií ako napr. zisťovanie polohy dieťaťa, či možnosť dovolať sa, čo je častokrát ideálne pre rodiča, ktorý neberie na ľahkú váhu bezpečnosť svojho dieťaťa. S hodinkami KidsWatch S2 môžu dať rodičia svojim deťom určitú voľnosť a súčasne ich mať pod kontrolou.

Každý rodič raz bude stáť pred ťažkým rozhodnutím či práve teraz je ten správny čas kúpiť dieťaťu telefón. Hodinky KidsWatch S2 rozhodnutie výrazne uľahčujú. Pomocou aplikácie Vonino Family Tracker bude môcť zostať rodič v kontakte s dieťaťom a tiež "trackovať" jeho aktivitu pomocou smartfónu, či tabletu. Súčasťou hodiniek je aj slot pre SIM kartu, ktorá transformuje hodinky na reálny telefón.

Hodinky sú navrhnuté pre každodenné pohodlné nosenie, sú odolné voči vode, avšak nie vodotesné. Na hodinkách sa nachádzajú dve tlačidlá, ktoré jednoduchým podržaním umožňujú volať priradeným telefónnym kontaktom / členom rodiny. Okrem toho sú vybavené tlačidlom SOS, takže dieťa môže ľahko vyvolať "poplach" pri mimoriadnej udalosti. Životnosť batérie hodiniek, v závislosti na spôsobe použitia, je až 48 hodín na jedno nabitie (naše testy vykázali dvojnásobok hodnoty deklarovanej dodávateľom). Hodinky sú dostupné v 2 farebných variantoch, pre dievčatá a chlapcov.

Hodinky VONINO KidsWATCH S2 sú dostupné vo všetkých SWAN CENTRÁCH na Slovensku s výnimkou SWAN CENTRA v Dubnici nad Váhom, Novej Dubnici, Púchove a Trenčíne, a to do vypredania zásob. Viac o cenách a podmienkach nájdete v cenníku

Aplikácia na sledovanie pohybu

Prostredníctvom aplikácie Vonino Family Tracker môžu rodičia zostať v spojení so svojimi deťmi po celý deň a to priamo z vlastného mobilného zariadenia (smartphone / tablet). Či už ide o bežnú kontrolu, že dieťa prišlo bezpečne zo školy domov, alebo len prípadné zistenie, že dieťa príde o niekoľko minút neskôr / bude meškať. Kombinácia hodiniek pre deti spolu s aplikáciou pre rodičov prináša okamžité spojenie s najbližšími a hlavne kľud, po ktorom každý rodič túži.

 

Na stiahnutie

    iOS  (Apple)                 Android (Google)

Základné vlastnosti a funkcie

Lokalizácia v reálnom čase - v prípade, že sú hodinky KidsWatch S2 spárované s aplikáciou Vonino Family Tracker, rodič bude automaticky vedieť, kde sa jeho dieťa v reálnom čase nachádza.

Bezpečné zóny - akonáhle je nastavená tzv. bezpečná zóna (oblasť, v ktorej má dieťa dovolené pohybovať sa, napr. detské ihrisko a jeho okolie), rodič dostáva upozornenie vždy, keď dieťa opustí túto preddefinovanú oblasť.

Funkcie volania / telefonického hovoru - hodinky KidsWatch S2 umožňujú rýchle vytáčanie predvolených kontaktov pomocou jedného tlačidla.

SOS funkcia - v prípade, že sa dieťa necíti v bezpečí, dokáže vyvolať poplach stlačením tlačidla SOS, ktoré má rodičom definovaný kontakt.

Track - pomocou funkcie Track môže rodič skontrolovať celú trasu, kde sa dieťa pohybovalo po celý deň, resp. v definovanom čase.

Kompatibilita s OS Android a iOS - aplikácia Vonino Family Tracker je k dispozícii zdarma na Google Play Store a Apple App Store.

 

Technické údaje

Typ produktu

Viacfunkčné zariadenie na lokalizáciu osôb

Počet SIM slotov

Jeden

Typ SIM karty

Micro-SIM

Podporované siete

Iba 2G siete

GSM / GPRS / EDGE (850 / 900 / 1800 / 1900 MHz)

Výrobca procesora

MediaTek

Model procesora

MT6260A

Séria procesora

Cortex A7

Displej

OLED
Rozlíšenie displeja

Uhlopriečka displeja

0,66 palca
Typ Bluetooth -
Wi-Fi -
Typ GPS

GPS a LBS (zisťovanie polohy cez GPRS)

Typ USB / nabíjací kábel 5-pinový adaptér do USB
Kapacita batérie 350 mAh
Typ batérie Li-Ion, 3,7 V
Audio 1 x reproduktor
Rozmery (Š x H x V) 60 x 46 x 27 mm
Hmotnosť 32 g
Farba Modrá / ružová
SAR 0,377 W / kg
Senzory Senzor s detekciou vzdialenosti
Iné funkcie

Hovor
Zisťovanie polohy v reálnom čase
História lokalizácií
SafeZone / GeoFence
Blokovanie hovorov / Biely zoznam
SOS hovor


Funkcie digitálnej televízie

Funkcie digitálnej televízie

Pozerajte čo chcete a kedy chcete. Spoznajte funkcie digitálnej TV od SWAN MULTIMEDIA a staňte sa pánmi domácej zábavy.

Viac informácií

Vysokorýchlostný internet

Funkcie digitálnej televízie

Superrýchly internet u Vás doma. Stiahnite si film v HD rozlíšení za pár minút, surfujte rýchlosťou svetla, nestarajte sa o dátové limity.

Viac informácií

Speedmeter

Funkcie digitálnej televízie

Aký rýchly je Váš internet? Odmerajte si aktuálnu rýchlosť Vášho internetového pripojenia (upload/download) pomocou Speedmetra.

Viac informácií