SWAN blog

SWAN blog

Viac informácií

Víkendový TV program sa bude niesť v znamení seriálových maratónov!

Cez víkend nás s digitálnou televíziou SWAN MULTIMEDIA čakajú seriálové hody. V sobotu to budú fantastické seriálové maratóny a v noci znedele na pondelok nepremeškajte očakávanú svetovú premiéru novej série dobrodružného fantasy seriálu Hra o tróny zoriginálnej produkcie HBO!

 

Piatok, 22. apríla 2016

(DOBRODRUŽNÝ) V piatok večer vysiela kanál Cinemax dobrodružný film Pri mne stoj! (1986), v ktorom sa štvorica mladých chlapcov, nerozlučných kamarátov, vydá na dobrodružnú výpravu nájsť mŕtvolu, o ktorých jeden z nich počul rozprávať svojho brata. Cesta začína nevinne, ale naivná predstava, že sa stanú hrdinami celého mesta, ich všetkých podrobí skúške, akú si dovtedy nedokázali predstaviť. Film si na kanáli Cinemax môžete pozrieť v piatok o 20:00 hod., alebo v sobotu o 11:15 hod.

 

(AKČNÉ SCI-FI, SERIÁLOVÝ MARATÓN) Prvý víkendový seriálový maratón začína už v piatok na TV Dajto. Nenechajte si ujsť strhujúci sci-fi seriál Prvých 100 (2014), v ktorom sa len hŕstka ľudí zachráni pred jadrovou katastrofou na vesmírnej stanici. No po 97 rokoch vo vesmíre im dochádzajú zdroje a rozhodnú sa poslať na zem na skúšku 100 mladistvých odsúdencov, aby zistili, či je už možné na Zemi prežiť. Nesúrodá skupinka mladých rebelov, ktorá je poslednou nádejou na záchranu ľudstva, už krátko po pristátí na Zemi musí čeliť množstvu nečakaných problémov - mutantom, jedovatej hmle a nedostatku potravy... To však nie je všetko – netrvá totiž dlho a zistia, že na Zemi nie sú sami! Prvých 5 epizód na TV Dajto začína už v piatok večer od 20:15 hod. až do polnoci, v sobotu večer v rovnakom čase ide na Dajto ďalších 5 častí a podobne záverečné diely uvidíte v nedeľu.

 

Sobota, 23. apríla 2016

(ROMANTICKÝ) Ak máte chuť na príjemnú romantickú komédiu, určite si zapnite v sobotu večer HBO, kde uvidíte romantický film Láska po Anglicky (2014), v ktorej sa fešácky postarší anglický profesor poézie Richard (Pierce Brosnan) rozhodne zmeniť svoj život kvôli mladej študentke Kate (Jessica Alba), ktorá sním čaká dieťa. Ich vzťah ale nevydrží a tak Kate poprosí svoju sestru Olíviu (Salma Hayek), aby dohliadla na výchovu dieťaťa, o ktoré sa teraz stará Richard. No čo čert nechcel, Olívia sa do Richarda zaľúbi. Táto romantická komédia začína na kanáli HBO o 20:00 hod.

 

(AKČNÁ SCI-FI KOMÉDIA) Ak ste fanúšikom starých počítačových hier alebo Adama Sandlera, alebo nebodaj obojeho naraz, tak si určite nenechajte ujsť film Pixely (2015), ktorý vysielajú v sobotu o 21:00 hod., alebo v nedeľu o 14:55 hod. na programe televízie Cinemax. Mimozemšťania si chybne vyložia záznamy klasických videohier zo Zeme ako vyhlásenie vojny a zaútočia na Zem armádou objektov z videohier. Americký prezident v najvyššej núdzi povolá svojich priateľov a najlepších hráčov PC hier z detstva, aby votrelcov porazili.

(AKČNÝ) O pol jedenástej nepremeškajte film Expendables: Nezničiteľní (2010), ktorého názov označuje mužov, ktorí majú byť obetovaní v prospech vojenskej operácie, ale oni o tom samozrejme nevedia. A práve takými sa, bez toho aby to vôbec tušili, stávajú členovia party profesionálnych zabijakov pod vedením Barneyho Rossa (Sylvester Stallone). Tí sú ale odolnejší, ako si všetci mysleli. Ďalších členov tímu zabijakov si okrem Sylvestera Stallona zahrali také legendy akčných filmov ako: Jason Statham, Jet Li, Dolph Lundgren, Mickey Rourke, či Bruce Willis. Tento skvelý akčný film si môžete pozrieť o 22:35 hod. na TV Markíza.

 

(DOBRODRUŽNÉ FANTASY, SERIÁLOVÝ MARATÓN, SVETOVÁ PREMIÉRA) Pre tých, ktorí sa chcú poctivo pripraviť na nedeľnú svetovú premiéru prvej časti očakávanej novej série dobrodružného fantasy seriálu Hra o tróny z produkcie HBO, majú jedinečnú možnosť vzhliadnuť naraz všetkých 10 častí piatej série v jeden večer. Seriálový maratón začína na kanáli HBO3 v sobotu o 21:00 hod. a trvá až do rána. Výpravný fantasy seriál, natočený podľa bestselleru románovej série George R. R. Martina, rozpráva epický príbeh o zrade a ušľachtilosti, ktorý sa odohráva v mýtickej Západozemi, kde letá či zimy môžu trvať celé veky a len túžba po moci je večná.

Premiéru prvej časti 6. série obľúbeného seriálu Hry o tróny s názvom Červená žena (The Red Woman) si môžete spolu s celým svetom pozrieť, v originálnom znení s titulkami, nadránom z nedele na pondelok o 03:00 hod. na kanáli HBO.

Nedeľa, 24. apríla 2016

(AKČNÝ) Filmový víkend zakončíte vydareným tretím pokračovaním príbehu geniálneho vynálezcu Tonyho Starka vo filme Ironman 3. Tentokrát skríži Ironmanovi cestu rovnocenný nepriateľ, ktorý je schopný pripraviť ho o všetko. Tony bude musieť siahnuť na dno svojich síl, aby zachránil seba a svojich blízkych. Tento vydarený akčák môžete sledovať v nedeľu večer o 20:30 hod. na programe TV JOJ.

 

Žéláme krásny víkend plný televíznej zábavy!

CTA IMAGE
Buďte skutočným pánom televíznej zábavy. TV archív na viac ako 30 kanálov, až 168 hodín nahrávania a aplikácia na mobily a tablety s operačným systémom iOS, Android a Windows Phone.
Viac o produkte

Funkcie digitálnej televízie

Funkcie digitálnej televízie

Pozerajte čo chcete a kedy chcete. Spoznajte funkcie digitálnej TV od SWAN MULTIMEDIA a staňte sa pánmi domácej zábavy.

Viac informácií

Vysokorýchlostný internet

Funkcie digitálnej televízie

Superrýchly internet u Vás doma. Stiahnite si film v HD rozlíšení za pár minút, surfujte rýchlosťou svetla, nestarajte sa o dátové limity.

Viac informácií

Speedmeter

Funkcie digitálnej televízie

Aký rýchly je Váš internet? Odmerajte si aktuálnu rýchlosť Vášho internetového pripojenia (upload/download) pomocou Speedmetra.

Viac informácií