SWAN blog

SWAN blog

Viac informácií

Víkendové TV tipy. Premiérové filmy a dokumentárne seriály v ponuke SWAN MULTIMEDIA

Na víkend sme pre všetkých milovníkov kvalitnej filmovej zábavy vybrali to najlepšie z ponuky digitálnej televízie SWAN MULTIMEDIA. Pripravte sa na filmové premiéry a pozoruhodné dokumentárne filmy z produkcie National Geographic, ktoré vás chytia za srdce.

 

Piatok, 4. marca 2016

Piatkový filmový večer odštartuje akčným sci-fi thrillerom Chappie (2015), v ktorom si zahrali hviezdy strieborného plátna Sigourney Weaver či Hugh Jackman. Dej filmu sa odohráva v neďalekej budúcnosti, v ktorej dohliadajú na poriadok robotické policajné jednotky, ale ľudia sa im začínajú brániť. Jedného z robotov unesú a preprogramujú tak, že získa schopnosti samostatného myslenia a cítenia. Jeho existencia sa však stáva v očiach mocných hrozbou pre celé ľudstvo a preto chcú zaistiť, aby bol prvým a zároveň posledným robotom svojho druhu. Film začína v piatok aj v sobotu o 20:00 hod. na kanáli Cinemax, ktorý nájdete v programovom balíku CINEMAX už za 6,15 EUR mesačne.

 

Piatkový filmový večer pokračuje sci-fi filmom X-Men: Prvá trieda, ktorý sa dejovo vracia ešte pred film X-Men Origins: Wolverine. Vo filme sa dozviete prečo sa Charles Xavier (James McAvoy) a Erik Lensherr (Michael Fassbender) z najlepších priateľov stali úhlavnými nepriateľmi. Film si môžete pozrieť v piatok o 21:45 hod. na TV Joj Plus alebo v repríze v nedeľu 6. marca o 13:05 hod. na TV Joj.

 

Pre tých, ktorým nie je žáner sci-fi taký blízky, odporúčame prepnúť na druhý kanál Českej televízie, na ktorom uvidíte kriminálku Zvyčajní podozriví, film ovenčený množstvom cien, vrátane dvoch sošiek Oscara za scenár a najlepšiu vedľajšiu úlohu pre Kevina Spaceyho. Film prináša majstrovsky spracovaný príbeh zo zločineckého podsvetia, ktorý rozpletajú svojim rozprávaním samotné postavy. Film začína v piatok o 21:50 hod. na ČT2.

 

Piatkový večer zakončí bláznivá komédia Strach a hnus v Las Vegas (1998) v hlavnej úlohe s Johnnym Deppom a Beniciom Del Torom. Kultová snímka s výborným hereckým obsadením vás privedie do zhýralého Mesta hriechu práve v období, keď končí vlna „hippies“. Dvojica kamarátov sa vydá pracovne do Las Vegas, ich problémom však je, že sú neustále pod vplyvom drog. To ich dostáva do bizarných a ošemetných situácií, z ktorých však akoby zázrakom zakaždým vyviaznu bez ujmy. Ak ste tento výnimočný film ešte nevideli, musíte si ho pozrieť. A ak ste ho už videli, určite si ho pozriete znovu v piatok večer o 23:30 hod. na kanáli Filmbox Premium.

 

Sobota, 5. marca 2016

V sobotu večer máme pre vás tip na klasický akčný trhák z deväťdesiatych rokov Posledný skaut, v ktorom sa charizmatický Bruce Willis, alias súkromný detektív Joe Hallenbeck, dostane do poriadnej šlamastiky po tom, ako zabijú striptérku, ktorú mal chrániť. Okolo Joa sa následne rozbehne kolotoč špinavostí, z ktorých sa mu podarí uniknúť a následne sa rozhodne zobrať spravodlivosť do vlastných rúk a pomstiť sa za každú cenu. Film vysiela TV Dajto v sobotu večer o 20:20 hod.

 

RTVS prinesie na Dvojke viacero priamych prenosov zo Svetového pohára v alpskom lyžovaní v Jasnej. V sobotu o 10:00 hod. Obrovský slalom žien- 1. kolo a o 13:00 hod. Obrovský slalom žien - 2. kolo a v nedeľu o 10:00 hod. Slalom žien - 1. kolo a o 12:45 hod. Slalom žien - 2. kolo. Držíme palce slovenským lyžiarkam Veronike Zuzulovej a Petre Vlhovej.

 

Na kanáli Eurosport v sobotu o 20:15 hod. začína unikátny seriál #FOLLOWFABIAN pre všetkých milovníkov cyklistiky, v ktorom švajčiarska cyklistická legenda Fabian Cancellara prevedie divákov svojou poslednou profesionálnou sezónou v seriáli 6 krátkych 12 minútových magazínov. Tie bude Eurosport vysielať v priebehu najbližších 6 mesiacov. Seriál ponúkne emotívne okamihy slávy švajčiarskeho cyklistu, ale bude rozprávať aj príbehy jeho zranení a neúspechov počas 16 rokov trvajúcej kariéry (2. diel bude na programe 30. alebo 31. marca).

 

Dokumentárny kanál National Geographic Wild v sobotný večer prináša aj unikátny premiérový dokument Dal mi meno Malála. Dokument priblíži udalosti, ktoré viedli Taliban k útoku na pakistanskú školáčku Malal Júsufzaj, ktorá verejne podporovala vzdelávanie dievčat. V roku 2014 bola za svoje aktivity ocenená Nobelovou cenou mieru. Dokument si môžete pozrieť na National Geographic Wild v sobotu o 21:00 hod.

SWAN MULTIMEDIA_NATIONAL GEOGRAPHIC

 

Nedeľa, 6. marca 2016

Dokumentárny kanál National Geographic Wild prináša premiéru seriálu o amerických národných parkoch, ktoré fascinujú milióny návštevníkov. V seriáli budete môcť navštíviť yellowstonské gejzíry, členité pobrežie Tichého oceánu na Olympijskom polostrove či najväčšiu roklinu na Zemi - Grand Canyon. Olympijský polostrov je jedným najrozmanitejších národných parkov v Severnej Amerike. Jeho pobrežie, lesy i pohoria sú plné života. Prvý diel Americké národné parky: Olympijský národný park začína v nedeľu o 18.00 hod.

V rámci svojich „nedeľných premiér“ prináša kanál HBO o 20:00 hod. romantický film Najdlhšia jazda. Americký film, ktorý vznikol na motívy svetového bestselleru presláveného autora Nicholasa Sparksa, rozpráva príbeh skutočnej lásky medzi bývalým šampiónom v ródeu Lukom, ktorý sa snaží o svoj veľký návrat, a vysokoškoláčky Sophie, ktorá sa pripravuje na vysnívanú prácu na newyorskej umeleckej scéne. Kým ich odlišné životné ciele preverujú odolnosť práve vznikajúceho vzťahu, Sophie a Luka čaká osudové stretnutie s Írom (Alan Alda), ktorého dojemné spomienky na vlastné manželstvo sa stanú mladému páru inšpiráciou a raz a navždy zmenia ich životy. Snímka, v ktorej sa prepletajú generácie a dva milostné príbehy, skúma nástrahy i krásy pravej a trvalej lásky.

 

Na ďalšom filmovom kanáli Film box premium, z ponuky SWAN MULTIMEDIA, uvidíte v nedeľu o 21:45 hod. krimi thriller Banková lúpež skvelého režiséra Spika Lee, v ktorom si zahrali aj vynikajúci herci Denzel Washington, Clive Owen, Jodie Foster a Willem Dafoe. Newyorský detektív Keith Miller je poriadny „tvrďas“, ktorý neváha prekročiť hranice právomocí, aby dostal zločincov do chládku. V jeho okrsku jedného dňa prepadnú banku, kde gangstri zadržiavajú desiatky rukojemníkov. Vyjednávanie s políciou sa vyostruje a do hry vstupuje vplyvná právnička. Miller si začína uvedomovať, že pravidlá tejto hry nie sú také jednoznačné. Postupne odhaľuje nitky vedúce k dokonalému zločinu...

 
Prajeme vám príjemnú zábavu pri televíznych obrazovkách!
CTA IMAGE
Buďte skutočným pánom televíznej zábavy. TV archív na viac ako 30 kanálov, až 168 hodín nahrávania a aplikácia na mobily a tablety s operačným systémom iOS, Android a Windows Phone.
Viac o produkte

Funkcie digitálnej televízie

Funkcie digitálnej televízie

Pozerajte čo chcete a kedy chcete. Spoznajte funkcie digitálnej TV od SWAN MULTIMEDIA a staňte sa pánmi domácej zábavy.

Viac informácií

Vysokorýchlostný internet

Funkcie digitálnej televízie

Superrýchly internet u Vás doma. Stiahnite si film v HD rozlíšení za pár minút, surfujte rýchlosťou svetla, nestarajte sa o dátové limity.

Viac informácií

Speedmeter

Funkcie digitálnej televízie

Aký rýchly je Váš internet? Odmerajte si aktuálnu rýchlosť Vášho internetového pripojenia (upload/download) pomocou Speedmetra.

Viac informácií