SWAN blog

SWAN blog

Viac informácií

Víkendové TV tipy na akčné filmy a bláznivé komédie, ktoré vás zaručene pobavia

Zákazníci digitálnej televízie SWAN MULTIMEDIA si môžu vybrať zábavu zo širokej škály televíznych kanálov rôznych žánrov v 9 tematických balíkoch už od 0,99 EUR mesačne. Piatok večer sa ponesie v znamení akčných krvákov a cez víkend pôjdu bláznivé komédie, s ktorými sa určite nudiť nebudete!

 

Piatok, 12. februára 2016

Večer plný akcie odštartuje na TV Joj prvým dielom akčnej filmovej série Kuriér režiséra Luca Bessona. Vo filme sa v úlohe kuriéra objaví Jason Statham, ktorý poruší vlastné pravidlo a rozhodne sa, že svoju zásielku v podobe krásnej čínskej herečky Qi Shu nedoručí. Tým si však nad sebou podpíše ortieľ smrti, pretože mu je odrazu v pätách elitná jednotka zabijakov. Film začína o 20:35 hod. na TV Joj.

Piatok večer pokračuje ďalším akčným kúskom z dielne Luca Bessona, v ktorom sa atraktívna herečka Zoe Saldana rozhodne pomstiť vraždu svojich rodičov a stane sa z nej chladnokrvný zabijak. Pri filme Colombiana môžete jednoducho vypnúť a zresetovať hlavu pri pohľade na krásnu hrdinkou, ktorá cez deň pracuje ako nájomný vrah a vo voľnom čase ide po krku gangsterovi, ktorý zavraždil jej rodičov. Film si môžete pozrieť v piatok o 21:40 hod. na TV Markíza.

Do tretice, 5 minút pred polnocou, uzavrie piatkový večer dobrodružná akcia vo filme Pláž s hviezdnym Leonardom DiCapriom, v ktorom sa život ako v raji na tajnom thajskom ostrove rýchlo zmení na boj o život. Film začína v piatok o 23:55 hod. na TV Joj (alebo v premiére vo štvrtok o 20:35 hod. na Joj Plus).

 

Sobota, 13. februára 2016

V sobotu podvečer si nenechajte ujsť komédiu Horúce strely, jednu z najbláznivejších filmových paródií všetkých čias, v ktorej americký herec Charlie Sheen, alias elitný pilot Topper Harley, zvedie svoju psychiatričku Ramadu Thompsonovú, aby mu dovolila zachrániť svet pred atómovou hrozbou. Túto skvelú oddychovú paródiu na film Top Gun si môžete pozrieť o 16:40 hod. na TV Joj.

Česká televízia si na sobotu večer pripravila komédiu Gympl zo študentského prostredia a grafity a na nedeľu jej voľné pokračovanie s názvom Vejška z produkcie Tomáša Vorla. V oboch filmoch s kvalitným hereckým obsadením si v hlavných úlohách zahrali presvedčiví Tomáš Vorel jr. a Jiří Mádl. Film Gympl si na ČT1 môžete pozrieť v sobotu o 21:40 hod. a film Vejška v nedeľu o 20:00 hod.

TV Joj pripravila na sobotný večer bláznivú americkú komédiu Miss Marec. Táto miestami až absurdná komédia, v ktorej uvidíte aj zakladateľa časopisu Playboy Hugha Hefnera, ktorý si zahral sám seba, nesklame žiadneho fanúšika tínedžerských komédií, akou je napríklad séria Prci, prci, prcičky. Pozrieť si ju môžete v sobotu o 22:00 na TV Joj.

 

Nedeľa, 14. februára 2016

V deň všetkých zamilovaných pripravte svojim láskam romantický večer pri nezabudnuteľnom príbehu letnej lásky vo filme Hriešny tanec, v hlavných úlohách s charizmatickým Patrickom Swayzem a nežnou Jennifer Grey. Do letoviska horského hotela prichádza na prázdninový pobyt 17-ročná Frances, prezývaná Baby, so sestrou Lisou a rodičmi. Baby sa zoznámi s tanečným inštruktorom Johnnym a prežije nielen svoju prvú lásku, ale aj premenu zo škaredého kačiatka na sebavedomú mladú ženu. Film nájdete na programe TV Markíza o 20:40 hod.

CTA IMAGE
Buďte skutočným pánom televíznej zábavy. TV archív na viac ako 30 kanálov, až 168 hodín nahrávania a aplikácia na mobily a tablety s operačným systémom iOS, Android a Windows Phone.
Viac o produkte

Funkcie digitálnej televízie

Funkcie digitálnej televízie

Pozerajte čo chcete a kedy chcete. Spoznajte funkcie digitálnej TV od SWAN MULTIMEDIA a staňte sa pánmi domácej zábavy.

Viac informácií

Vysokorýchlostný internet

Funkcie digitálnej televízie

Superrýchly internet u Vás doma. Stiahnite si film v HD rozlíšení za pár minút, surfujte rýchlosťou svetla, nestarajte sa o dátové limity.

Viac informácií

Speedmeter

Funkcie digitálnej televízie

Aký rýchly je Váš internet? Odmerajte si aktuálnu rýchlosť Vášho internetového pripojenia (upload/download) pomocou Speedmetra.

Viac informácií