SWAN blog

SWAN blog

Viac informácií

Víkendové TV tipy. Cez víkend sa pri TV obrazovkách nudiť nebudete!

S digitálnou televíziou SWAN Multimedia vás tento víkend čaká romantika, bláznivé komédie, slovenský ženský tenis, či poriadny seriálový maratón.

 

Piatok, 15. apríla 2016

V piatok večer nepremeškajte dávku romantiky a emócii vo francúzskom filme Nežnosť (2012), v ktorom stvárnila hlavnú úlohu Nathalie nezameniteľná Audrey Tautou, známa aj z filmu Amélia z Montmartru. O srdce Nathalie, ktorá už tri roku oplakáva manžela, sa uchádza jej švédsky kolega z práce Markus. Nathalie a Markus, ktorí v sebe objavili novú lásku a chuť do života, utekajú, aby dali svojmu vzťahu šancu. Film si môžete pozrieť o 19:15 hod. na kanáli Filmbox Extra HD alebo Filmbox Family o 21:00 hod.

Piatkový program na televíznych obrazovkách pokračuje oddychovou komédiou s hviezdnym obsadením Klebetí sa... (2005). Hlavná postava Sarah, ktorú si zahrala skvelá Jennifer Aniston, sa pri rodinnom stretnutí na svadbe svojej sestry dozvedá od starkej o dávnom romániku matky so študentom Beau Burroughsom, ktorého si zahral Cavin Costner. Sarah sa rozhodne vyhľadať tajomného milenca svojej matky, ktorý je v súčasnosti slávnym internetovým multimilionárom, pretože verí, že môže byť jej pravým otcom. Film začína na programe TV Doma v piatok o 21:30 hod. alebo v repríze v nedeľu o 17:50 hod.

Sobota, 16. apríla 2016

Slovenské tenistky cez víkend nastúpia v rámci play-off Majstrovstiev sveta tímov v tenise FED Cup proti tímu Kanady na antukovom dvorci Národného tenisového centra v Bratislave, kde zabojujú v barážovom stretnutí o účasť v II. svetovej skupine. Živý prenos úvodnej sobotňajšie dvojhry odštartuje o 11:55 hod. na programe RTVS2. V nedeľu od 12:45 hod. sú na programe ďalšie dva single a záverečná štvorhra.

 

V sobotu večer pobaví vynikajúca francúzska komédia Čo sme komu urobili?, o katolíckych rodičoch, ktorí majú štyri dcéry, no už tri z nich sa vydali za mužov nielen iného vierovyznania, ale aj iného etnika. Ich poslednou nádejou na svadbu v kostole je ich najmladšia dcéra, ktorá si má domov z Afriky priviesť veriaceho katolíka Charlesa. Lenže ridičia Claude a Mária čoskoro zistia, že ani Charles bohužiaľ nie je presne tým zaťom, v akého toľko dúfali. Túto skvelú a odvážnu francúzsku komédiu, si môžete pozrieť na kanáli HBO v sobotu o 20:00 hod. alebo v repríze v nedeľu o 10:40 hod.

V sobotu večer odporúčame pripraviť si dostatočnú zásobu pukancov a čipsov. Na HBO 3 o 21:00 hod. začína seriálový maratón až do skorého rána. Môžete si naraz pozrieť všetkých 10 častí 4. série úspešného seriálu Hra o tróny z originálnej produkcie HBO.

Nedeľa, 17. apríla 2016

Nedeľu naštartujte veselo. Na programe televízie Markíza vás čakajú hneď od rána dve výborné komédie. Už o 8:05 hod. začína fantastická francúzska komédia Návštevníci (1993), v ktorej sa Jean Reno, ako udatný rytier Godefroy de Montmirail, po vypití čarovného nápoja dostane zo stredoveku do 20. storočia, kde stretne svoje potomstvo, aby tak zachránil seba a svoju lásku pred nešťastným osudom.

O 10:15 hod. nasleduje na Markíze americká mysteriózna sci-fi komédia Evolúcia (2001), v hlavných úlohách s Davidom Duchovnym a Juliane Moore, v ktorej na Zem dopadne záhadný meteorit, obsahujúci zárodky vesmírnych organizmov. Evolúcia, ktorá by vo vesmíre trvala desaťtisíce rokov, prebehne na Zemi za jediný mesiac. Bývalý vedec, dnes vysokoškolský učiteľ Ira Kane a svedomitá biologička Allison Reedová, musia spojiť svoje sily, aby zastavili nebezpečných vesmírnych votrelcov.

Popoludní si pozrite kultovú komédiu Na samotě u lesa (1976), ktorú napísali spoločne Zdeněk Svěrák a Ladislav Smoljak, o mestskej rodine, ktorá spolu s víkendovou chalupou na vidieku získala aj jej svojrázneho obyvateľa. Film so skvelým hereckým obsadením, a už takmer zľudovenými hláškami, si môžete pozrieť na programe ČT1 o 14:20 hod.

Trochu chlapského testosterónu prináša v nedeľu večer nie úplne klasický western Súboj v El Diablo (1966), v ktorom sa hŕstka drsných chlapov bude musieť brániť útoku Apačov, keď budú chcieť previesť náklad zbraní cez indiánske územie. Americký western režiséra Ralpha Nelsona, ktorý sa vymyká obvyklým čiernobielym príbehom o dobývaní Divokého západu, vysielajú na programe ČT2 o 20:00 hod.

 

 

Prajeme vám tú najlepšiou zábavu pri TV obrazovkách!

CTA IMAGE
Buďte skutočným pánom televíznej zábavy. TV archív na viac ako 30 kanálov, až 168 hodín nahrávania a aplikácia na mobily a tablety s operačným systémom iOS, Android a Windows Phone.
Viac o produkte

Funkcie digitálnej televízie

Funkcie digitálnej televízie

Pozerajte čo chcete a kedy chcete. Spoznajte funkcie digitálnej TV od SWAN MULTIMEDIA a staňte sa pánmi domácej zábavy.

Viac informácií

Vysokorýchlostný internet

Funkcie digitálnej televízie

Superrýchly internet u Vás doma. Stiahnite si film v HD rozlíšení za pár minút, surfujte rýchlosťou svetla, nestarajte sa o dátové limity.

Viac informácií

Speedmeter

Funkcie digitálnej televízie

Aký rýchly je Váš internet? Odmerajte si aktuálnu rýchlosť Vášho internetového pripojenia (upload/download) pomocou Speedmetra.

Viac informácií