SWAN blog

SWAN blog

Viac informácií

Víkendové TV tipy

Prinášame vám zopár TV tipov na tento víkend. Bude sa niesť v štýle romantických filmov a komédií, ktoré určite stoja za pozretie!

 

Romantická sobota s Markízou

Na svätého Valentína

Romantická komédia s hviezdnym obsadením začína o 13:45 na TV Markíza. Julia Roberts, Jessica Alba, Asthon Kutcher a mnohí iní sú súčasťou príbehov, ktoré sa počas celého deja prekrývajú a navzájom dopĺňajú. Sledovať budete môcť ponuku na sobáš, vyzradenie veľkých tajomstiev, zúrivé hádky, žhavé bozky aj láskyplné vyznania.

 

Hriešny tanec

Večer o 20:30 Baby nebude sedieť v kúte, ale naladí vás na tanečný rytmus spolu s Patrickom Swayze. Dobre známy príbeh prvej lásky si nenechajte ujsť taktiež na TV Markíza.

 

Zasmejte sa v nedeľu s TV JOJ

27 šiat

Byť navždy družičkou nie je určite snom žiadnej ženy. Katherine Heigl  sa ako hlavná postava zhostila tejto úlohy na 27 svadbách. Nebudeme prezrádzať dej tejto romantickej komédie, ale zaručujeme  pohodové popoludnie a niekoľko úsmevných situácií strávených pri komédii 27 šiat.

 

Ratatouille

Animovanú komédiu pre skutočných fajnšmejkrov môžete sledovať v nedeľu o 20:30 na TV JOJ. Americká komédia získala nielen prestížneho Oscara, ale predovšetkým srdcia miliónov divákov na celom svete. Príbeh o tom, ako sa kryse podarí kariéra v obore, ktorý každý hlodavec priamo nenávidí, vás určite nenechá chladnými.

 

Krásny valentínsky víkend vám praje

Váš telekomunikačný operátor SWAN

CTA IMAGE
Užite si zábavu s množstvom slovenských a zahraničných kanálov za super ceny.
Zistite viac o produkte

Funkcie digitálnej televízie

Funkcie digitálnej televízie

Pozerajte čo chcete a kedy chcete. Spoznajte funkcie digitálnej TV od SWAN MULTIMEDIA a staňte sa pánmi domácej zábavy.

Viac informácií

Vysokorýchlostný internet

Funkcie digitálnej televízie

Superrýchly internet u Vás doma. Stiahnite si film v HD rozlíšení za pár minút, surfujte rýchlosťou svetla, nestarajte sa o dátové limity.

Viac informácií

Speedmeter

Funkcie digitálnej televízie

Aký rýchly je Váš internet? Odmerajte si aktuálnu rýchlosť Vášho internetového pripojenia (upload/download) pomocou Speedmetra.

Viac informácií