SWAN blog

SWAN blog

Viac informácií

Vianoce ako ich všetci poznáme

Čas lásky a pokoja je opäť tu a určite sa mnohí z nás naň tešia. Či už kvôli prázdninám, dovolenke, času stráveného s rodinou a blízkymi alebo rozprávkam, ktoré bežia v televízii. Nech už je váš dôvod akýkoľvek, máme tu pre vás zopár TV tipov, ako vyplniť tieto čarovné dni.

 

Rozprávková klasika

Keď Perinbaba zlyhá a nezasneží celé Slovensko, tak mu dopraje aspoň zopár rozprávkových filmov, ktoré nemôžu cez Vianoce chýbať :)

 

Princezna se zlatou hvězdou

Princeznú Ladu so zlatou hviezdou na čele určite mnohí (ak nie všetci) poznáte. Aj tento rok sa bude v prestrojení v myšom kožúšku skrývať pred Kazisvetom v zámockej kuchyni princa Radovana. Nenechajte si ujsť šťastný koniec tejto rozprávky, sledovať ho môžete 23. decembra 2014 (utorok) o 20:30 na TV Markíza.

 

Perinbaba

Perinbaba – klasika, bez ktorej si azda ani Vianoce nevieme predstaviť.  Príbeh o Alžbetke, Jakubovi, Perinbabe i zlej macoche a jej dcére Dore môžete sledovať na Štedrý večer o 18:10 na TV Markíza. Pozrieť si túto rozprávku budete môcť aj 27. decembra (sobota) o 8:30, opäť na TV Markíza.

 

 

 

Tři oříšky pro Popelku

Klasická vianočná rozprávka v podaní nezabudnutelnej popolušky Libuše Šafránkovej a princa Pavela Trávnička nesie meno Tři oříšky pro Popelku. Na legendárny príbeh, v ktorom zvíťazí dobro a láska, určite nezabudnite po štedrovečernom posedení. Popoluška vás bude čakať o 20:00 na TV Markíza.

 

Mrázik

Legendárna ruská rozprávka o pracovitej Nastenke, statočnom no samoľúbom Ivanovi a o láske, ktorá si poradí so zlou macochou aj s mrazivým kúzlom bude vysielaná 24. decembra (streda) o 10:40 na STV 2 a 26. decembra (piatok) o 20:30 na TV Markíza. Mrázik je krásna zimná rozprávka, ktorá vám nejeden raz počas pozerania vyčarí úsmev na tvári ;)

 

 

Filmové novinky na FilmBox Premium

Všetci zákazníci, ktorí využívajú digitálnu TV SWAN MULTIMEDIA, môžu až do 5. januára 2015 sledovať FilmBox Premium zadarmo! Na tomto televíznom kanáli bude čakať najmenších divákov množstvo kreslených príbehov, ako napríklad Vešká oriešková lúpež (25. 12. o 12:30 hod), Vtáčí úlet (26. 12. o 11:50 hod), pripravené sú aj viančné rozprávky Vianočná chalúpka (24. 12. o 17:55), Snehulienka (25. 12. o 10:00 hod), či filmy rôznych žánrov, z ktorých si určite nenechajte ujsť francúzsku komédiu natočenú podľa silného skutočného príbehu - Nedotknuteľní (27. 12. o 13:45 hod).

Pozrite si program v MENU vašej digitálnej TV

Počas Vianoc je ponuka vianočných filmov aj animovaných rozprávok naozaj pestrá. Či už máte radi Falka a jeho Nekonečný príbeh, príbeh mladého Sokoliara Tomáša, či Kevina vo filme Sám doma alebo vždy zábavnú animovanú rozprávku Doba ľadová, deň a čas vysielania si môžete vopred pozrieť priamo v MENU vašej digitálnej TV.

Postup ako na to je jednoduchý. Dostaňte sa na ponuku TV kanálov, pomocou šípok si zvoľte váš obľúbený TV kanál a stlačením zeleného tlačidla si môžete pozrieť TV program tohto zvoleného TV kanálu.

 

Krásne Vianoce a veľa filmových zážitkov želá

Váš SWAN

CTA IMAGE
Užite si zábavu s množstvom slovenských a zahraničných kanálov za super ceny.
Zistite viac o produkte

Funkcie digitálnej televízie

Funkcie digitálnej televízie

Pozerajte čo chcete a kedy chcete. Spoznajte funkcie digitálnej TV od SWAN MULTIMEDIA a staňte sa pánmi domácej zábavy.

Viac informácií

Vysokorýchlostný internet

Funkcie digitálnej televízie

Superrýchly internet u Vás doma. Stiahnite si film v HD rozlíšení za pár minút, surfujte rýchlosťou svetla, nestarajte sa o dátové limity.

Viac informácií

Speedmeter

Funkcie digitálnej televízie

Aký rýchly je Váš internet? Odmerajte si aktuálnu rýchlosť Vášho internetového pripojenia (upload/download) pomocou Speedmetra.

Viac informácií