SWAN blog

SWAN blog

Viac informácií

Veslovanie pre Sýriu už tento piatok

V piatok 20. marca 2015 o 14:00 odštartuje v priestoroch Teologickej fakulty Trnavskej univerzity v Bratislave 24-hodinový maratón pod názvom Veslovanie pre Sýriu. Cieľom je upozorniť na osudy utečencov so Sýrie a ďalších krajín Blízkeho východu.

Príďte si zaveslovať aj vy

Každý, kto chce vyjadriť , že mu osud utečencov nie je ľahostajný, môže tak urobiť  svojou účasťou na maratóne. Organizátori ponúkajú možnosť vydražiť si konkrétny časový slot v 24-hodinovom veslárskom maratóne na veslovanie.LudiaLudom.sk alebo darovanie ľubovoľného finančného príspevku na www.LudiaLudom.sk/Syria.

Vyzbierané finančné prostriedky budú určené na vybudovanie kliniky pre utečencov v Sýrii, pri kláštore DeirMarElian v Qaryatayne. Súčasťou podujatia budú aj odborné diskusie o Blízkom východe, utečencoch a migračnej politike SR, výstava tematických fotografií a premietanie filmov.

Miesto konania

Celá akcia sa koná v priestoroch Teologickej fakulty Trnavskej univerzity na Kostolnej 1 v Bratislave, vchod do budovy je z Primaciálneho námestia. Počas celého trvania akcie budú k dispozícii organizátori, ktorí vás v prípade potreby usmernia.

 

Pevne veríme, že aj vy ste sa rozhodli podporiť toto podujatie a prídete si zaveslovať už tento piatok či sobotu!

CTA IMAGE

Chcete od nás dostávať digitálne tipy a vedieť ako prví, čo máme nové?


Funkcie digitálnej televízie

Funkcie digitálnej televízie

Pozerajte čo chcete a kedy chcete. Spoznajte funkcie digitálnej TV od SWAN MULTIMEDIA a staňte sa pánmi domácej zábavy.

Viac informácií

Vysokorýchlostný internet

Funkcie digitálnej televízie

Superrýchly internet u Vás doma. Stiahnite si film v HD rozlíšení za pár minút, surfujte rýchlosťou svetla, nestarajte sa o dátové limity.

Viac informácií

Speedmeter

Funkcie digitálnej televízie

Aký rýchly je Váš internet? Odmerajte si aktuálnu rýchlosť Vášho internetového pripojenia (upload/download) pomocou Speedmetra.

Viac informácií