SWAN blog

SWAN blog

Viac informácií

Už tento víkend fandíme Slovensku na Majstrovstvách Európy vo futbale 2016!

Už tento víkend sa začína jedno z najväčších športových podujatí na starom kontinente UEFA EURO 2016. Majstrovstvá Európy vo futbale sa tento rok uskutočnia vo Francúzsku a pre slovenského fanúšika budú omnoho zaujímavejšie ako kedykoľvek predtým. Dôvod je jednoduchý, po prvýkrát sa na turnaji predstaví aj naša futbalová reprezentácia. Sledujte zápasy a fandite našim futbalistom spolu s digitálnou televíziou SWAN MULTIMEDIA.

Prvý zápas zverencov trénera Jána Kozáka na UEFA EURO 2016 proti Walesu môžete sledovať naživo už v sobotu o 18:00 hod. na Jednotke. Ďalšie duely našich chlapcov v základnej B skupine sa vysielajú v stredu 15. júna o 15:00 hod. proti Rusku na Dvojke a v pondelok 20. júna o 21:00 hod. proti tímu Anglicka opäť na Jednotke.

Majstrovstvá Európy vo futbale 2016 odštartujú v piatok o 21.00 hod. otváracím súbojom domácich Francúzov proti Rumunsku na štadióne Stade de France v Saint-Denis neďaleko Paríža. Futbalové stretnutia bude hostiť celkovo až desať štadiónov v rôznych francúzskych mestách - Paríž, Saint-Denis, Lille, Lens, Lyon, Saint-Étienne, Bordeaux, Toulouse, Marseille, Nice. RTVS odvysiela spolu 45 priamych prenosov. Jednotka ponúkne 23 zápasov vrátane troch štvrťfinále, oboch semifinále a finále. Dvojka naživo odvysiela 22 duelov.

Zápasy slovenskej reprezentácie v základnej B skupine:

Slovensko – Wales (Bordeaux)
Sobota,11. júna od 17:20 do 20:30 hod. na Jednotke (zápas začína o 18:00 hod.)

Slovensko – Rusko (Lille)
Streda, 15. júna od 14:20 do 17:15 hod. na Jednotke

Slovensko – Anglicko (St. Étienne)
Pondelok, 20. júna o 21:00 hod. na Jednotke

Ďalšie zápasy v B skupine:

Anglicko – Rusko (Marseille) – sobota, 11. júna od 20:30 do 23:30 hod. na Jednotke

Anglicko – Wales (Lens) – štvrtok, 16. júna od 14:35 do 17:00 hod. na Dvojke

Rusko – Wales (Toulouse) – pondelok, 20. júna o 21:00 hod. naživo na webe RTVS

 

TIP:

Ak chcete vidieť rozpis zápasov alebo výsledky za daný deň alebo týždeň, napíšte do Vyhľadávania Google „UEFA EURO 2016“ a zobrazí sa vám prehľadná tabuľka so všetkými zápasmi. Alebo zadajte do Googlu „EURO 2016 Slovensko“ a zobrazí sa vám prehľad zápasov slovenskej reprezentácie.

CTA IMAGE
Buďte skutočným pánom televíznej zábavy. TV archív na viac ako 30 kanálov, až 168 hodín nahrávania a aplikácia na mobily a tablety s operačným systémom iOS, Android a Windows Phone.
Viac o produkte

Funkcie digitálnej televízie

Funkcie digitálnej televízie

Pozerajte čo chcete a kedy chcete. Spoznajte funkcie digitálnej TV od SWAN MULTIMEDIA a staňte sa pánmi domácej zábavy.

Viac informácií

Vysokorýchlostný internet

Funkcie digitálnej televízie

Superrýchly internet u Vás doma. Stiahnite si film v HD rozlíšení za pár minút, surfujte rýchlosťou svetla, nestarajte sa o dátové limity.

Viac informácií

Speedmeter

Funkcie digitálnej televízie

Aký rýchly je Váš internet? Odmerajte si aktuálnu rýchlosť Vášho internetového pripojenia (upload/download) pomocou Speedmetra.

Viac informácií