SWAN blog

SWAN blog

Viac informácií

UPEČME SI VIANOCE

Minulý týždeň sa v spoločných priestoroch spoločnosti  SWAN uskutočnila krásna a príjemná aktivita, ktorá už má svoju tradíciu. Vďaka nej tak aj tento rok majú zamestnanci možnosť potešiť svoje chuťové bunky a zároveň pomôcť tým, ktorí to potrebujú najviac.

Jedná sa o jedinečný projekt spoločnosti SWAN a portálu ĽudiaĽuďom.sk, Upečme si Vianoce, ktorý sa vďaka veľkému úspechu a pozitívnym ohlasom dočkal už druhého ročníka.

Na začiatku bol skromný nápad a snaha pomôcť tým, ktorí to najviac potrebujú. Princíp projektu je podporiť ľudí v núdzi prostredníctvom dobrovoľného príspevku za domáce slané či sladké koláčiky, ktoré priniesli zamestnanci. Zapojiť sa a prispieť na dobrú vec môže každý zamestnanec firmy.

Prvý ročník projektu Upečme si Vianoce priniesol vo SWANe nielen krásnu sumu pre tých, ktorí to najviac potrebujú, ale pre všetkých zúčastnených znamenal množstvo nových chutí a príjemne strávených spoločných chvíľ. Domáce koláčiky boli skutočne vynikajúce. Do projektu sa zapojilo celkovo 23 „pekárov“ – zamestnancov firmy, ktorí priniesli na predaj viac ako 50 druhov dobrôt. O úspechu svedčí aj vyzbieraná suma 1660 EUR, ktorá sa rozdelila medzi vopred vybraté výzvy na portáli ĽudiaĽuďom.sk.

Radi by sme vyzvali aj iné firmy, aby sa pridali k tomuto nápadu a pomohli núdznym na ĽudiaĽuďom.sk.

Postup je veľmi jednoduchý:

Vyzvite zamestnancov, aby sa zapojili tým, že upečú sladké či slané dobroty. My sme ich oslovili e-mailom a celé to trvalo len pár minút.
Vymedzte určený čas na spoločné raňajky, počas ktorých sa budú dobroty ponúkať za dobrovoľný príspevok. Vo SWANe to bol piatok ráno od 8:00 – 10:00 hod. a potom ešte hodina po obedňajšej pauze. Konkrétny čas je ale na vás.
Vyberte si výzvu, alebo výzvy, ktoré chcete podporiť na www.LudiaLudom.sk. My sme si zvolili päť, medzi ktoré sme celý výťažok prerozdelili.
V stanovený deň a hodinu sa postarajte o dobrú náladu. Naši kolegovia si doniesli zástery, vianočné ozdoby i muziku. Verte tomu, že je to skvelý teambuilding!
Celý výťažok potom veľmi jednoducho pošlete prostredníctvom www.LudiaLudom.sk. Môžete tak urobiť aj vkladom na účet. Podrobnosti vám radi vysvetlia na info@ludialudom.sk.

Nezištne pomáhať a zároveň stráviť pekné spoločné chvíle pri chutných koláčikoch. Taký je projekt Upečme si Vianoce...

Budeme radi, ak sa k nám pridáte a spolu upečieme krajšie Vianoce čo najväčšiemu množstvu ľudí.

Ešte viac predvianočnej zábavy vám želá SWAN.


Funkcie digitálnej televízie

Funkcie digitálnej televízie

Pozerajte čo chcete a kedy chcete. Spoznajte funkcie digitálnej TV od SWAN MULTIMEDIA a staňte sa pánmi domácej zábavy.

Viac informácií

Vysokorýchlostný internet

Funkcie digitálnej televízie

Superrýchly internet u Vás doma. Stiahnite si film v HD rozlíšení za pár minút, surfujte rýchlosťou svetla, nestarajte sa o dátové limity.

Viac informácií

Speedmeter

Funkcie digitálnej televízie

Aký rýchly je Váš internet? Odmerajte si aktuálnu rýchlosť Vášho internetového pripojenia (upload/download) pomocou Speedmetra.

Viac informácií