SWAN blog

SWAN blog

Viac informácií

Týchto sedem seriálov sa najlepšie hodí k vášmu obedu

Vďaka nim vyťažíte z obednej prestávky maximum.

Základom ideálneho jedálneho seriálu je jeho dĺžka. Hľadajte 20 – 30 minút. Nenatiahnete si obednú prestávku, stihnete zjesť dva chody, dezert a ešte si aj vypiť kávu.  Jednoducho, sitcomy boli predurčené na pozeranie pri jedle.
Ešte spomedzi nich treba povyberať tie, na ktoré sa nemusíte príliš sústrediť a zároveň v nich nikto neoperuje, nevraždí a nevyšetruje. Pozrite si náš výber šťastnej sedmičky titulov.


Wilfred
Hoci zápletka „Hlavný hrdina vidí veci, ktoré ostatní nevidia“ je pomerne známa, v seriáli Wilfred ju spracovali naozaj kreatívne. Elijah Wood, inak známy ako Frodo z Pána Prsteňov, vidí namiesto susedkinho psa dospelého chlapa v kostýme. Čo môže byť uletenejšie?
Posúďte sami:
 

HIMYM
Partia piatich najlepších kamošov rieši všetky životné situácie spoločne a ich rôznorodé charaktery dodajú každej prekážke vtipný rozmer. Všetko sa točí okolo hľadania životnej lásky a už podľa názvu (Ako som spoznal vašu matku), matky svojich detí.  
V tomto seriáli nájdete veľa rád do života a krásnych myšlienok, ale hlavne zábavy. K obedu ako vyšité!
 

Weeds
Žena v domácnosti z predmestia začne predávať marihuanu. Ak toto nie je recept na úspešný sitcom, potom už nič na svete. Pozrite si trailer:
 

Futurama
Animovaný seriál od tvorcov Simpsonovcov. Humor aj grafika vám bude dobre známa, ale situácie z roku 3000 a prostredia vesmírnej prepravnej spoločnosti budú príjemným oživením. Výhoda animákov je tá, že jednotlivé časti na seba takmer nenadväzujú, preto ich môžete pozerať v ľubovoľnom poradí.
 

Family Guy
Pozerajte na vlastne nebezpečenstvo! Drsné vtipy, stereotypy, vulgarizmy a každý izmus, aký existuje. No ak máte otvorenú myseľ a viete všetko brať s humorom, určite sa zabavíte.
 

South Park
Riziko je podobné ako pri Family Guy a možno o trochu vyššie, pretože hlavní hrdinovia sú deti. Špecifická grafika a veľmi liberálny humor robia zo South Parku neoddeliteľnú súčasť vašej obednej výbavy.
 

Simpsonovci
Králi všetkých jedálnych seriálov! Majú nekonečne veľa častí a stále vyrábajú nové, takže sa nemôžete prestať zabávať na ich účet. Ponúkajú vtipy, rady do života a nekonečnú studnicu hlášok. Ak ste nikdy pri obede nevideli tento animák, pravdepodobne ste nikdy neobedovali.
 

Ktorý je váš najobľúbenejší jedálny seriál?

CTA IMAGE
Buďte skutočným pánom televíznej zábavy. TV archív na viac ako 30 kanálov, až 168 hodín nahrávania a aplikácia na mobily a tablety s operačným systémom iOS, Android a Windows Phone.
Viac o produkte

Funkcie digitálnej televízie

Funkcie digitálnej televízie

Pozerajte čo chcete a kedy chcete. Spoznajte funkcie digitálnej TV od SWAN MULTIMEDIA a staňte sa pánmi domácej zábavy.

Viac informácií

Vysokorýchlostný internet

Funkcie digitálnej televízie

Superrýchly internet u Vás doma. Stiahnite si film v HD rozlíšení za pár minút, surfujte rýchlosťou svetla, nestarajte sa o dátové limity.

Viac informácií

Speedmeter

Funkcie digitálnej televízie

Aký rýchly je Váš internet? Odmerajte si aktuálnu rýchlosť Vášho internetového pripojenia (upload/download) pomocou Speedmetra.

Viac informácií