SWAN blog

SWAN blog

Viac informácií

TV tipy na víkend! Zábavní stážisti, drsný likvidátor či tajomstvo skazy mayskej civilizácie.

Cez víkend vás pobaví skvelý Vince Vaughn v dvoch bláznivých komédiách, oskarový film z réžie Mela Gibsona priblíži svet tajomnej Mayskej civilizácie a Arnold Schwarzenegger ochráni nevinných v akčnej klasike 90. rokov. Športových fanúšikov potešia finálové zápasy druhého tohtoročného tenisového Grand Slamu a slovenskí futbaloví reprezentanti predvedú formu v poslednej veľkej previerke pred začiatkom Majstrovstiev Európy. To všetko a ešte oveľa viac si môžete pozrieť s digitálnou televíziou SWAN MULTIMEDIA, ktorá ponúka viac ako viac ako 111 TV kanálov, vrátane 43 v HD kvalite.

 

Piatok, 3. júna 2016

(KOMÉDIA) Stážisti (2013) o 20:35 hod. na TV Joj (alebo v repríze v nedeľu o 15:20 hod.)

Hodnotenie: ČSFD 61/100, IMDB 63/10 Hrajú: Owen Wilson, Vince Vaughn

Billy (Vince Vaughn) a Nick (Owen Wilson) sú predajcovia, ktorých kariéru potopil súčasný pretechnizovaný digitálny svet. V snahe dokázať, že nepatria do starého železa, sa im podarí takmer nemožné: získať prestížnu stáž vo firme Google. Problém nastane, keď zistia, že tu nie sú sami. Medzi ďalšími záujemcami o pracovné miesta je celá tlupa geniálnych univerzitných študentov a technicky nadaných géniov. Teraz ich teda čaká súboj s elitou národa. Vo firme, kde tajomstvo úspechu nie je založené na hľadaní, ale na vyhľadávaní. Google je totiž miestom, kde sa sny stávajú realitou.

(HISTORICKÝ AKČNÝ TRILER) Apokalypto (2006) o 22:15 hod. na Dajto

Hodnotenie: ČSFD 80/100, IMDB 7,8/10 Hrajú: Gerardo Taracena, Raoul Max Trujillo, Dalia Hernández

Oscarový film z dielne Mela Gibsona rozpráva príbeh o starobylej ríši Mayov a jej zániku. Pôvod tejto kultúry a jej náhla deštrukcia je doteraz opradená mnohými tajomstvami. Ide o vôbec prvé filmové spracovanie tejto neobjasnenej záhady. Hlavný hrdina uteká zo zajatia, aby zachránil nielen svoj život, ale aj milovanú rodinu. Pre zvýšenie autenticity sa po celý film hovorí neznámou rečou, pôvodným mayským jazykom Yucatec. Na filme spolupracovali viacerí špičkoví filmári, ako kameraman Dean Semler, držiteľ Oscara za film Tanec s vlkmi, strihač John Wright a hudobný skladateľ James Horner (Titanic).

 

Sobota, 4. júna 2016

(KOMÉDIA) Pozdravy zo spermobanky (Delivery Man, 2013) o 20:30 hod. na TV Markíza

Hodnotenie: ČSFD 65/100, IMDB 6,4/10 Hrajú: Vince Vaughn, Cobie Smulders

David Wozniak (Vince Vaughn) patrí medzi armádu singles, ťahá mu na štyridsať, životom sa pretĺka v mikine a teniskách a nechýba mu vlastne nič okrem zodpovednosti a akýchkoľvek ambícií. Zistí totiž, že je biologickým otcom 533 detí. Pred 20 rokmi daroval za peniaze spermie a jeho spermobanka mu teraz posiela veľmi zaujímavé úroky.

 

(TENIS) Finále dvojhry žien na turnaji Roland Garros 2016 o 15:00 hod. na Dvojke RTVS

Finále mužskej štvorhry o 17:00 hod. a semifinále mužov o 19:00 hod. na kanáli EUROSPORT

 

(FUTBAL) Slovensko – Severné Írsko o 20:30 hod. na TV Dajto

Priateľský prípravný zápas slovenskej futbalovej reprezentácie proti silnému tímu Severného Írska bude poslednou generálkou Slovákov pred začiatkom futbalových majstrovstiev Európy 2016 vo Francúzsku.

Nedeľa, 5. júna 2016

(TENIS) Finále dvojhry mužov na turnaji Roland Garros 2016 o 15:00 hod. na Dvojke RTVS alebo na kanáli EUROSPORT

 

(DRÁMA) War book (2014) o 20:00 hod. na CINEMAXe

Hodnotenie: IMDB 6,9/10 Hrajú: Sophie Okonedo, Ben Chaplin, Nathan Stewart-Jarrett, Shaun Evans, Kerry Fox, Adeel Akhtar, Phoebe Fox, Antony Sher, Nicholas Burns

Britský film sa odohráva v priebehu troch dní, kedy sa vo vládnej budove zíde deväť štátnych úradníkov, ktorí majú rozhodnúť rozhodli o britskej reakcii na medzinárodnú jadrový útok.

(AKČNÝ) Likvidátor (1996) o 22:35 hod. na TV Markíza

Hodnotenie: ČSFD 62/100, IMDB 6,1/10 Hrajú: Arnold Schwarzenegger

Klasický akčný film 90. rokov, v ktorom neohrozený hrdina Likvidátor (Arnold Schwarzenegger), ochráni nevinných aj za cenu preliatej krvi. Existujú totiž ľudia, ktorí riskujú všetko, aby odhalili podvod, vraždu, zlo a korupciu, dostávajú sa tak do Federálneho programu na ochranu svedkov a veria, že budú v bezpečí. A potom niekto spozná ich tajomstvo, zradí a nechá napospas tým, ktorí by ich radi videli mŕtvych. Tu nastupuje Likvidátor - ten, ktorý chráni a odstraňuje všetky stopy po totožnosti ľudí, ktorých svedectvo na súde ohrozuje ich život!

Prajeme príjemnú zábavu pri TV obrazovkách!

CTA IMAGE
Buďte skutočným pánom televíznej zábavy. TV archív na viac ako 30 kanálov, až 168 hodín nahrávania a aplikácia na mobily a tablety s operačným systémom iOS, Android a Windows Phone.
Viac o produkte

Funkcie digitálnej televízie

Funkcie digitálnej televízie

Pozerajte čo chcete a kedy chcete. Spoznajte funkcie digitálnej TV od SWAN MULTIMEDIA a staňte sa pánmi domácej zábavy.

Viac informácií

Vysokorýchlostný internet

Funkcie digitálnej televízie

Superrýchly internet u Vás doma. Stiahnite si film v HD rozlíšení za pár minút, surfujte rýchlosťou svetla, nestarajte sa o dátové limity.

Viac informácií

Speedmeter

Funkcie digitálnej televízie

Aký rýchly je Váš internet? Odmerajte si aktuálnu rýchlosť Vášho internetového pripojenia (upload/download) pomocou Speedmetra.

Viac informácií