SWAN blog

SWAN blog

Viac informácií

TV tipy na víkend! Čakajú nás romatické komédie, akčné thrillery aj atraktívne športové prenosy

Máte chuť na víkendovú romantiku, akciu či šport? Tak si nerobte žiadne plány, televízie si pre vás pripravili bohatú nádielku akčných thrillerov, romantických komédií a atraktívnych športových prenosov. Okrem toho, s digitálnou televíziou SWAN MULTIMEDIA si môžete vybrať z programu až 111 televíznych kanálov a z toho až 19 športových staníc, na ktorých si nájde každý to svoje, už od 7,99 EUR mesačne.

 

Piatok, 26. februára 2016

(KOMÉDIA) Piatkový televízny večer začína komédiou s príznačným názvom Ženy, v ktorej New Yorkské úspešné ženy dokážu prekonať spoločne akýkoľvek problém a to aj partnerovu neveru. Nádejná herečka Crystal Allenová (Eva Mendes) prežíva horúcu aférku s úspešným burzovým maklérom Stephenom, ktorý je manželom Mary Hainesovej (Meg Ryan) no a netrvá dlho a o aférke už vie celý New York. Keď sa Mary dozvie, že jej dokonalý manžel jej bol neverný, zrúti sa jej celý svet. Vďaka pomoci priateliek sa však zakrátko vzchopí a je pripravená na odvetný úder. Komédiu si môžete pozrieť v piatok večer o 21:10 hod. alebo v sobotu o 17:30 hod. na TV Doma.

 

(AKCIA) Ak dávate prednosť akcii pred romantikou prepnite si na X-Men Origins: Wolverine, štvrté pokračovanie filmov o X-Menoch. Zatiaľ čo tri predchádzajúce filmy sa odohrávali v nie príliš vzdialenej budúcnosti, hlavná časť nového príbehu sa odohráva v 70. rokoch minulého storočia, keď sa dej vracia k počiatkom Wolverina v podaní skvelého Hugha Jackmana. Nenechajte si ujsť vizuálne skvele spracovanú akciu, ktorá začína v piatok o 21:55 hod. na Joj Plus alebo v repríze v nedeľu o 13:40 hod. na TV Joj.

 

Sobota, 27. februára 2016

(KOMÉDIA) V sobotu poobede vás pobaví skvelá oddychová komédia Ako uloviť družičku (Nesvadbovi), v ktorej obchodní partneri Jeremy a John (Vince Vaughn a Owen Wilson) majú osobitý koníček, tajne sa votrieť na svadbu, na ktorú ich nikto nepozval a zviesť pritom družičky. Vrcholom ich loveckej sezóny je svadba dcéry ministra Williama Clearyho (Christopher Walken), ktorého John obdivuje už od svojich študentských čias. John sa na svadbe zamiluje do jeho druhej dcéry Claire (Rachel McAdams) a na Jeremyho sa zavesí jej bláznivá mladšia sestra Gloria (Isla Fisher), ktorá svoju korisť len tak nepustí. Claire je ale zasnúbená a John sa jej nechce vzdať a tak sa začína kolotoč bláznivých udalostí. Film začína v sobotu o 14:25 hod. na TV Markíza.

 

(DRÁMA) Na Dvojke nepremeškajte vynikajúci československý historický film, natočený v roku 1969, o procesoch s údajnými bosorkami Kladivo na čarodejnice, ktorý bol natočený podľa dochovaných zápisov súdnych procesov zo 17. storočia. Proti usporiadaným občanom sa náhle vynorila moc, ktorá pod rúškom očisťovania kraja od čarodejníc sleduje iba vlastné obohatenie a neváha pre tento cieľ zničiť všetkých odporcov a obetovať životy desiatok nevinných ľudí. Film sa stal všeobecnou výstrahou pred akýmkoľvek zneužívaním neobmedzenej moci proti obyčajným ľuďom. Jeden z najznámejších filmov režiséra Otakara Vávru si môžete pozrieť v sobotu o 20:10 hod. na programe RTVS 2.

 

(ŠPORT) Zima ešte neskončila, ale z Austrálie sa už tradične hlásia majstrovstvá sveta superbikov. Už cez víkend sa začína nová sezóna majstrovstiev sveta upravených sériových motocyklov MOTUL FIM Superbike World Championship 2016, veľkou cenou na okruhu Phillip Island. Prvýkrát v histórii šampionátu prišlo k zmene rozvrhu víkendov, ktorá posúva prvý závod kategórie Superbike už na prvý víkendový deň. Nedeľný druhý závod superbikov tak bude vďaka väčšiemu odstupu od prvej časti ešte menej predvídateľný ako doteraz. Priaznivci motocyklových pretekov sa tak môžu tešiť na pretekárske vzrušenie po oba víkendové dni. Na prvý tohtoročný závod si fanúšikovia motoriek musia privstať. Živý prenos začína v sobotu a nedeľu ráno o 5:00 hod. na kanáli EUROSPORT.

 

Nedeľa, 28. februára 2016

(AKCIA) Ak sa v jednom filme stretnú dvaja legendárni akční hrdinovia deväťdesiatych rokov, je vopred jasné, že pôjde o poriadnu dávku testosterónom nabitej zábavy. A práve taký je film Útek z väzenia (Escape Plan) nakrútený v roku 2013, v ktorom sa na jednom plátne stretli nestarnúci herci Arnold Schwarzenegger a Silvester Stallone. Sylvester Stallone alias Ray Breslin sa živí ako expert na úniky z väzenských zariadení. Pri svojej najnovšej zákazke sa ale dostane do väzenia, z ktorého niet úniku a ktoré pomohol sám zdokonaliť. Ocitá sa tak vo svojej vlastnej dokonalej pasci a preto sa spojí s väzenským bossom Emilom Rottmayerom (Arnoldom Schwarzeneggerom), ktorý si tu odpykáva trest za kyber terorizmus. Spoločnými silami rozpútajú boj za slobodu proti väzenským dozorcom. Tento skvelý akčák si môžete pozrieť v nedeľu o 20:30 hod. na TV Makríza.

 

(DRÁMA) V nedeľu večer o 22:00 hod. na TV Doma nepremeškajte skutočný príbeh výnimočného muža, ktorého vieru v právo na slobodu nezlomili ani otrocké okovy. Film 12 rokov otrokom, v réžii Steva McQueena, rozpráva skutočný príbeh afroameričana Solomona Northupa, talentovaného hudobníka, ktorého zlí ľudia podvedú a predajú do otroctva. Nekonečných dvanásť nasledujúcich rokov sa zúfalo pokúša nájsť spôsob, ako sa oslobodiť, zachovať si svoju dôstojnosť a prežiť.

 

(ŠPORT) Futbalovým fanúšikom dávame do pozornosti duel španielskej najvyššej futbalovej súťaže. V 36. kole La Ligy privíta FC Barcelona na pôde Nou Campu futbalový klub FC Sevilla. Zápas môžete naživo sledovať na programe televíznej stanice Dajto v nedeľu od 20:25 do 22:25.

TV tipy šport SWAN MULTIMEDIA

Prajeme vám príjemnú zábavu pri televíznych obrazovkách.

CTA IMAGE
Buďte skutočným pánom televíznej zábavy. TV archív na viac ako 30 kanálov, až 168 hodín nahrávania a aplikácia na mobily a tablety s operačným systémom iOS, Android a Windows Phone.
Viac o produkte

Funkcie digitálnej televízie

Funkcie digitálnej televízie

Pozerajte čo chcete a kedy chcete. Spoznajte funkcie digitálnej TV od SWAN MULTIMEDIA a staňte sa pánmi domácej zábavy.

Viac informácií

Vysokorýchlostný internet

Funkcie digitálnej televízie

Superrýchly internet u Vás doma. Stiahnite si film v HD rozlíšení za pár minút, surfujte rýchlosťou svetla, nestarajte sa o dátové limity.

Viac informácií

Speedmeter

Funkcie digitálnej televízie

Aký rýchly je Váš internet? Odmerajte si aktuálnu rýchlosť Vášho internetového pripojenia (upload/download) pomocou Speedmetra.

Viac informácií