SWAN blog

SWAN blog

Viac informácií

TV tipy na víkend! Piatková akcia, sobotná romantika a nedeľný motoršport

Televízne stanice na tento víkend pripravili pre divákov skvelú zábavu. Piatok večer bude plný akčných trhákov, v sobotu pobavia romantické a bláznivé komédie a v nedeľu bude sviatok všetkých fanúšikov motoršportu pri prvom tohtoročnom závode Formuly 1.

 

Piatok, 18. marca 2016

(VOJNOVÁ DRÁMA) V piatok večer uvidíte na kanáli AMC vojnovú drámu Pod paľbou (1983). Ide o kvalitne spracovaný film s vynikajúcim hereckým obsadením, ktorý zachytáva prácu vojnových reportérov. Dej filmu sa odohráva na prelome 80. rokov minulého storočia v Nikaragui, v čase, keď sa krajine zúrila občianska vojna. Do krajiny príde fotoreportér Russel Price, ktorého úlohou je zdokumentovať, čo sa v krajine práve odohráva, no po stretnutí s povstalcami sa spolu s kolegami zapojí do miestneho diania. To vyvolá reakciu vládnych zložiek a rozpútava sa tak boj o prežitie a zachovanie pravdivého svedectva. Film si môžete pozrieť v piatok od 19:55 hod. alebo v sobotu od 11:25 hod. na kanály AMC a AMC HD. Program AMC v piatok pokračuje seriálmi Nočný manažér o 22:00 hod a Perníkový tatko o 23:00 hod.

 

(AKČNÝ) Na druhom programe Českej televízie si môžete v piatok večer pozrieť napínavý krimi film Pasca (1996). Svojrázna gangsterka je filmárskym debutom scenáristickej a režisérskej dvojice bratov Andyho a Larryho Wachowských, ktorých preslávila filmová sci-fi trilógia Matrix. Bývalý člen mafie Caesar "perie" špinavé peniaze gangu a zdá sa, že mu ku šťastiu takmer nič nechýba. Je až príliš opojený pocitom spokojnosti aj tým, že peniaze, ktoré občas doma nechá, sú v úplnom bezpečí. Jeho príťažlivá priateľka Violet sa ale náhodne stretne s drsnou Corky, ktorú práve prepustili z väzenia. Obe dievčatá to k sebe priťahuje a preto sa dohodnú, že spolu zmiznú a vezmú so sebou aj Caesarove peniaze. Vo filme nájdete všetko, čo má dobrý akčný film mať - lásku, krv, sex, drogy, zbrane a peniaze, dobre namixované do srhujúceho príbehu. Film začína v piatok o 21:45 hod. na kanáli ČT2.

Sobota, 19. marca 2016

(ROMANTICKÁ KOMÉDIA) V sobotu poobede nepremeškajte romantickú komédiu Život je raz taký, v ktorej sa Holly (Katherine Heigl) a Eric (Josh Duhamel) bytostne neznášajú, na čom má najväčší podiel ich katastrofálne prvé a zároveň aj posledné rande. Keď však rodičia ročného dievčatka tragicky zahynú pri autonehode, musia si Holly a Eric vstúpiť do svedomia a na svoje spory zabudnúť, pretože ich nebohí priatelia práve ich dvoch v testamente stanovili za poručníkov milovanej dcérky! Tento ľahký romantický film na sobotné popoludnie vysiela TV Markíza o 15:50 hod.

(KRIMI KOMÉDIA) Hviezdne obsadený komediálny krimi film Skrytá vada sa odohráva v skorumpovanom Los Angeles roku 1970. V hlavnej úlohe súkromného detektíva prezývaného Doc, ktorý je večne v marihuanovom opojení, sa vybláznil Joaquin Phoenix (ocenený Zlatým glóbusom za drámu Walk the Line). Bývalá priateľka prehovorí Doca, aby vyšetril zmiznutie jej milenca, bohatého realitného makléra. Počas pátrania detektív odhalí sieť spiknutí, do ktorých je zapletená polícia, neonacisti, drogoví díleri, zubári, rockeri aj federálna vláda. Originálny film s psychadelickou atmosférou je riadne absurdný, ale tiež ohromne zábavný. Film získal aj dve nominácie na Oscara - za najlepší adaptovaný scenár a kostýmy. Vidieť ho môžete v sobotu (alebo aj v nedeľu) o 21:00 hod. na filmovom kanáli Cinemax.

Nedeľa, 20. marca 2016

(ŠPORT) Dobrou správou pre všetkých fanúšikov motoršportu je úvodný závod 67. ročníka svetového šampionátu jazdcov Formuly 1. Veľká cena Austrálie sa jazdí už tento víkend na okruhu v Melbourne. Ak si budete chcieť pozrieť prvé preteky sezóny naživo, tak si budete musieť trochu privstať. Sobotná kvalifikácia začína naživo na kanáli SPORT1 už  ráno o 7:00 hod. , alebo v repríze o 15:30 hod. a nedeľný prenos začína na kanáli SPORT2 pred závodným štúdiom o 5:00 hod. a závod začína o 6:00 hod. Športové kanály Sport1 a Sport2 nájdete v digitálnej televízii SWAN MULTIMEDIA v balíku Šport s viac ako 10 športovými kanálmi, aj v HD rozlíšení, za 3,29 eur mesačne.

 

(AKČNÉ SCI-FI) V nedeľu večer nepremeškajte film Terminátor Genisys, piate pokračovanie obľúbenej akčnej sci-fi série. Vo filme sa opäť predstaví aj Arnold Schwarzenegger v jednej zo svojich najslávnejších úloh. Vojna ľudstva proti strojom a Skynetu pokračuje a veliteľ hnutia odporu John Connor posiela z budúcnosti vojaka Kyla Reesa späť do roku 1984, aby zachránil Johnovu matku Sáru Connorovú (Emilia Clarke, známa zo seriálu Hra o tróny). Tá už ale nie je len bezbranným dievčaťom v ťažkostiach, ako si ju pamätáme z prvého Terminátora, ktorý sa odohrával v rovnakej dobe. Nečakané udalosti totiž zmenili minulosť, a tak je ohrozená aj budúcnosť sveta! Vzrušujúci film sa stal druhým najvýnosnejším filmom celej série aj Schwarzeneggerovej kariéry. Film začína o 20:00 hod. na filmovom kanáli HBO.

 

(ROMANTICKÝ THRILLER) V nedeľu o 21:35 hod. vysielajú na Jednotke mysteriózny romantický thriller Vanilkové nebo (2001) s naozaj hviezdnym obsadením. Vo filme si zahrali hollywoodske hviezdy ako Tom Cruise, Penélope Cruz, Cameron Diaz, Kurt Russell, či Johnny Galecki, neskôr známy z komediálneho seriálu Teória veľkého tresku. Mladý newyorský vydavateľ David (Tom Cruize) je charizmatický a bohatý elegán, ktorému navonok nič nechýba. On sám má však pocit, že mu stále niečo uniká. Keď jednu noc stretne ženu svojich snov - Sofiu (Penelope Cruz), jeho priateľka (Cameron Diaz) pochopí, že sa nového objavu len tak nevzdá.

Prajeme príjemné filmové zážitky!

CTA IMAGE
Buďte skutočným pánom televíznej zábavy. TV archív na viac ako 30 kanálov, až 168 hodín nahrávania a aplikácia na mobily a tablety s operačným systémom iOS, Android a Windows Phone.
Viac o produkte

Funkcie digitálnej televízie

Funkcie digitálnej televízie

Pozerajte čo chcete a kedy chcete. Spoznajte funkcie digitálnej TV od SWAN MULTIMEDIA a staňte sa pánmi domácej zábavy.

Viac informácií

Vysokorýchlostný internet

Funkcie digitálnej televízie

Superrýchly internet u Vás doma. Stiahnite si film v HD rozlíšení za pár minút, surfujte rýchlosťou svetla, nestarajte sa o dátové limity.

Viac informácií

Speedmeter

Funkcie digitálnej televízie

Aký rýchly je Váš internet? Odmerajte si aktuálnu rýchlosť Vášho internetového pripojenia (upload/download) pomocou Speedmetra.

Viac informácií