SWAN blog

SWAN blog

Viac informácií

TV tipy na víkend! Filmová zábava do každého počasia so SWAN MULTIMEDIA

Bude cez víkend pekne alebo bude pršať? S digitálnou televíziou SWAN MULTIMEDIA budete mať o zábavu postarané za každých okolností! Na televíznych obrazovkách nebude počas víkendu núdza o bláznivé komédie ani akčné filmové trháky.

 

Piatok, 8. apríla 2016

(AKČNÁ KOMÉDIA) Piatok večer už myslite len na oddych a zábavu. Ak máte radi zábavné filmy nabité akciou, zapnite si o 20:00 hod. kanál HBO, na ktorom uvidíte britskú akčnú krimi komédiu Kingsman: Tajná služba (2014), v ktorej sa v úlohe superšpióna britskej tajnej služby Kingsman predstaví Colin Firth, ako tajný agent Harry Hart. Proti nemu stojí šialený bojovník za ekológiu Richmond Valentine (Samuel L. Jackson), ktorý chce svojim diabolským plánom na záchranu ekosystému vyhladiť väčšinu ľudskej populácie.

(KOMÉDIA) Ak dávate v piatok večer prednosť romantike pred akciou, pozrite si ľahkú českú romantickú komédiu Účastníci zájazdu (2006), ktorú vysielajú na programe TV Doma o 21:30 hod. Komédia nakrútená na motívy románu Michala Viewegha vás presunie na typickú letnú prímorskú dovolenku s panoptikom typických českých zájazdových dovolenkárov.

 

Sobota, 9. apríla 2016

(KOMÉDIA) V sobotu poobede vás opäť zabaví štvorica francúzskych exotov Les Charlotes vo filme Veľký bazár (1973). Tento krát majú štyria nerozluční kamaráti za úlohu svojimi bláznivými kúskami zachrániť malý miestny obchodík pred silnou konkurenciou veľkého obchodného reťazca, ktorý otvoril v susedstve. Film začína o 14:50 hod. na druhom programe Českej televízie.

 

(AKČNÉ FANTASY) Kanál Universal Channel pripravil na sobotu večer akčné fantasy Underworld: Boj podsvetia. Pozrite si bitku o nadvládu dvoch znepriatelených rás neľudí, ktoré spolu bojujú od počiatku vekov - aristokratickí upíri a ich zarytí nepriatelia, brutálni vlkolaci. Tento krvák, v ktorom sa krásna upírka Selene (Kate Beckinsale), zapletená do nekonečnej vojny s vlkolakmi, zamiluje do svojho nepriateľa, začína na kanáli Universal Channel v sobotu o 21:00 hod.

 

(DOKUMENTÁRNY SERIÁL) Na kanáli National Geographic Channel uvidíte o 22:00 hod. ďalší premiérový diel z cyklu Diaľnica vedúca peklom s názvom Pekelná diaľnica. V tejto časti sa záchranársky tím Jamieho Davisa presunie na cestu Donner Pass, jeden z najnebezpečnejších úsekov ciest v Spojených štátoch. Pozrite si, ako tu záchranári každý deň riskujú svoje životy pri záchrane uviaznutých ťahačov.

Nedeľa, 10. apríla 2016

(KOMÉDIA) V nedeľu podvečer pobaví komédia Jára Cimrman, ležící, spící, s nezameniteľným humorom Zdeňka Svěráka a Ladislava Smoljaka. Film rozpráva životný príbeh fiktívneho  českého svetobežníka Járu Cimrmana, génia, ktorý obsiahol všetky odbory ľudského poznania a činnosti. Česká televízia vysiela film pri príležitosti 80. výročia narodenia Zdeňka Svěráka, túto nedeľu na ČT1 so začiatkom o 16:00 hod.

 

(DRÁMA) Ak máte chuť pozrieť si kvalitný film plný nefalšovaných emócií odporúčame oceňovaný holandský televízny film Bluebird (2004), ktorý získal ocenenie aj na medzinárodnom filmovom festivale Berlinale. Film spracúva tému školskej šikany cez príbeh Merel, talentovaného 12-ročného dievčaťa, ktoré sa dobre učí, baví ju čítať, pekne spieva, je šikovná na šport, a navyše sa dokáže láskyplne postarať o svojho telesne postihnutého brata. No bez zjavnej príčiny sa stane terčom šikany zo strany spolužiakov, ktorí ju napadajú verbálne i fyzicky. Realisticky a pritom citlivo spracovaný film, so skvelým hereckým výkonom hlavnej protagonistky, si môžete pozrieť na kanáli FilmBox v nedeľu o 21:00 hod.

Prajeme príjemnú televíznu zábavu!

CTA IMAGE
Buďte skutočným pánom televíznej zábavy. TV archív na viac ako 30 kanálov, až 168 hodín nahrávania a aplikácia na mobily a tablety s operačným systémom iOS, Android a Windows Phone.
Viac o produkte

Funkcie digitálnej televízie

Funkcie digitálnej televízie

Pozerajte čo chcete a kedy chcete. Spoznajte funkcie digitálnej TV od SWAN MULTIMEDIA a staňte sa pánmi domácej zábavy.

Viac informácií

Vysokorýchlostný internet

Funkcie digitálnej televízie

Superrýchly internet u Vás doma. Stiahnite si film v HD rozlíšení za pár minút, surfujte rýchlosťou svetla, nestarajte sa o dátové limity.

Viac informácií

Speedmeter

Funkcie digitálnej televízie

Aký rýchly je Váš internet? Odmerajte si aktuálnu rýchlosť Vášho internetového pripojenia (upload/download) pomocou Speedmetra.

Viac informácií