SWAN blog

SWAN blog

Viac informácií

TV tipy na víkend! Bude poriadna filmová zábava pre malých i veľkých

S digitálnou televíziou SWAN MULTIMEDIA sa cez tento víkend zabaví celá rodina. Prinášame vám výber tej najlepšej zábavy na televíznych obrazovkách, či už zábavné komédie, filmové trháky, alebo seriálové premiéry. Vyberte si z programovej ponuky digitálnej televízie SWAN MULTIMEDIA, ktorá ponúka spolu viac ako 111 kanálov a z toho viac ako 20 filmových.

 

Piatok, 11. marca 2016

(KOMÉDIA) Ak máte chuť si v piatok večer oddýchnuť pri dobrom českom filme, prepnite si na stanicu TV Doma, na ktorej dávajú sviežu komédiou Líbáš jako ďábel. V hlavných úlohách sa predstavia skvelí českí a slovenskí herci: Kamila Magálová, Oldřich Kaiser, Jiří Bartoška a Eva Holubová. Film si môžete pozrieť v piatok na TV Doma o 20.30 hod, alebo v repríze v sobotu o 17:25 hod.

 

(DRÁMA) Na americkom filmovom kanáli AMC, ktorý v ponuke SWAN MULTIMEDIA vysiela aj vo vysokom rozlíšení, môžete v piatok večer sledovať dva seriály z originálnej produkcie. O 22:00 hod. začína tretia časť šesťdielneho akčného seriálu z prostredia tajných služieb, Nočný manažér (The Night Manager). Okrem iných známych hercov si v tomto seriáli zahral aj Hugh Laurie, ktorého určite poznáte ako svojrázneho Dr. Housa z rovnomenného seriálu. Program AMC pokračuje o 23:00 hod. seriálom Perníkový tatko (Breaking Bad), ktorý získal dva Zlaté glóbusy a niekoľko ocenení Emmy. Hlavným protagonistom seriálu Perníkový otec je Walter White, otec rodiny, ktorí trpí rakovinou a podľa diagnózy mu zostávajú len dva roky života. Preto sa rozhodne, že rodinu pred smrťou finančne zabezpečí výrobou a predajom drog. Seriál jedinečným spôsobom ukazuje, ako sa obyčajný človek dokáže premeniť na skutočného bossa drogového podsvetia.

 

Sobota, 12. marca 2016

(KOMÉDIA) V sobotu o 21:00 hod. sa môžete tešiť na  štvrtý diel slávnej automobilovej ságy Taxi 4, z dielne Luca Bessona. Opäť sa môžete tešiť na všetky hlavné postavy, ktoré sa vrátia vo veľkom štýle. Detektív Émilien (Frédéric Diefenthal) musí asistovať komisárovi Gibertovi pri strážení nebezpečného belgického zločinca. Zhruba v rovnakom čase taxikár Daniel (Samy Naceri) dostane za úlohu postarať sa o deti, kým Émilienova manželka Petra plní tajnú misiu. Všetko sa ale mení, keď kriminálnik ujde a na francúzskych cestách opäť raz zavládne chaos a bezvládie. Štvrté pokračovanie francúzskej komédie TAXI 4 vysiela kanál Film Box Extra HD v sobotu o 21:00 hod.

 

(DOKUMENTÁRNY) Ak máte radi cestopisy a k tomu aj dobrý miestny alkohol, nepremeškajte premiérovú časť druhej série seriálu Liehovinový dobrodruh, v ktorej sa znalec koktailov Jack Maxwell pozrie do rôznych kútov sveta aby tam ochutnal miestne alkoholové špeciality! V tejto časti navštívi Sicíliu, kde sa stretne s majiteľmi mafiánskych barov, pretekárskymi autami a tajným nápojom. Jack sa vyberie aj do Grécka, domova ouzo, kde objaví miestny starodávny lieku na opicu, a potom zamieri do Tanzánie, aby ochutnal banánové pivo. Následne dostane smäd na maďarské brandy a získa svojrázny recept na život, alebo smrť. Sledujte Jackove liehové dobrodružstvo na jeho ceste okolo sveta v sobotu o 22:00 hod. na kanáli Travel Channel.

Nedeľa, 13. marca 2016

(ŠPORT) Tento týždeň sa konajú v Európe až dva cyklistické preteky a v oboch majú želiezka v ohni aj Slováci. Na oboch kanáloch Eurosportu môžete sledovať priame prenosy z pretekov Paríž – Nice z Francúzska a zo záznamu aj etapy závodu Tirreno – Adriatico, ktorý sa ide v rovnakom čase v Taliansku. Závody môžete sledovať celý víkend a finále pretekov Paríž – Nice v nedeľu. Poslednou etapou závodu Paríž – Nice je 141 km dlhý úsek v okolí Nice, celý závod končí na slávnej Promenade des Anglais. Z našich jazdcov môžete fandiť Petrovi Velitsovi v tíme BMC, ktorý bude pomáhať lídrovi tímu Tejayvi Van Garderenovi, či v závode Tirreno-Adriatico Petrovi Saganovi v tíme Tinkof ruského magnáta. Etapy oboch pretekov môžete sledovať na Eurosporte v piatok od 18:45 hod., v sobotu od 17:00 hod. a v nedeľu od 16:45 hod.

 

(DETSKÝ) Nedeľné poobedie môžete stráviť aj sledovaním filmov na filmovom kanáli HBO Comedy. Pre deti je pripravený animovaný Sci-fi príbeh Konečne doma, v ktorej sa roztomilý votrelec z inej planéty menom „O“ spriatelí s dievčaťom Tipy, ktorá má veľmi dobrodružnú povahu a stoja pred veľkou úlohou. Mimozemšťan O prostredníctvom série komických situácií a zážitkov s Tipy pochopí, že byť iný a robiť chyby je ľudské. Spoločne potom spoznajú skutočný význam slova domov. Film si môžete pozrieť v nedeľu poobede o 12:25 hod. a 18:50 hod. na kanáli HBO Comedy.

 

(Sci-fi) Akčným sci-fi pokračuje program televíznej stanice HBO Comedy aj po 20-tej hodine, kedy začína dobrodružný sci-fi film Jupiter na vzostupe (Jupiter Ascending), z dielne súrodencov Wachowskich, ktorý majú na svedomí aj sci-fi trilógiu Matrix. Mila Kunis žiari v hlavnej úlohe Jupiter Jonesovej, obyčajného dievčaťa z budúcnosti, ktorej život sa od základov zmení, keď ju na Zem príde hľadať bývalý armádny lovec. Ten dúfa, že Jupiter dokáže naplniť svoj osud ako záchrankyňa vesmíru. Film na HBO Comedy začína v nedeľu o 20:00 hod.

Prajeme nerušenú víkendovú zábavu pri televíznych obrazovkách!

CTA IMAGE
Buďte skutočným pánom televíznej zábavy. TV archív na viac ako 30 kanálov, až 168 hodín nahrávania a aplikácia na mobily a tablety s operačným systémom iOS, Android a Windows Phone.
Viac o produkte

Funkcie digitálnej televízie

Funkcie digitálnej televízie

Pozerajte čo chcete a kedy chcete. Spoznajte funkcie digitálnej TV od SWAN MULTIMEDIA a staňte sa pánmi domácej zábavy.

Viac informácií

Vysokorýchlostný internet

Funkcie digitálnej televízie

Superrýchly internet u Vás doma. Stiahnite si film v HD rozlíšení za pár minút, surfujte rýchlosťou svetla, nestarajte sa o dátové limity.

Viac informácií

Speedmeter

Funkcie digitálnej televízie

Aký rýchly je Váš internet? Odmerajte si aktuálnu rýchlosť Vášho internetového pripojenia (upload/download) pomocou Speedmetra.

Viac informácií