SWAN blog

SWAN blog

Viac informácií

TV tipy na víkend

Prinášame vám zopár TV tipov, ktoré by ste tento víkend nemali zmeškať!

Nezvratný osud 5

Dnes o 22:15 budete môcť na TV Markíza sledovať pokračovanie hororovej série nezvratného osudu. V piatej časti skupinu mladých ľudí neprenasleduje žiadny démon ani šialenec, ale samotná smrť. Podobne ako v predchádzajúcich častiach napätie či provokovanie spočíva v tom, že človek hľadá predmety, ktoré na tom ktorom mieste zabijú určitú postavu... Či je Nezvratný osud 5 lepší ako jeho predchodcovia, posúďte sami.

 

Proroctvo: Koniec sveta

Priaznivci Nicolasa Cage si prídu na svoje v sobotu dopoludnia. O 11:00 na FilmBox Extra sledujte odhalenie 50-ročného odkazu, ktorý s neuveriteľnou presnosťou predpovedá súradnice každej významnej katastrofy, ktorá sa za posledné roky udiali, ale aj tie, ktoré ešte len prídu...

 

Amazing Spider-man

V sobotu vás nenechá chladnými ani „Amazing Spider-man“. Peter Parker, či už ako vnuk, priateľ, alebo hrdina bude stáť na strane dobra a postará sa o sobotný večerný TV program viacerých domácností. Nenechajte si ho ujsť o 20:30 na Markíze.

Ešte viac filmových zážitkov praje SWAN


Funkcie digitálnej televízie

Funkcie digitálnej televízie

Pozerajte čo chcete a kedy chcete. Spoznajte funkcie digitálnej TV od SWAN MULTIMEDIA a staňte sa pánmi domácej zábavy.

Viac informácií

Vysokorýchlostný internet

Funkcie digitálnej televízie

Superrýchly internet u Vás doma. Stiahnite si film v HD rozlíšení za pár minút, surfujte rýchlosťou svetla, nestarajte sa o dátové limity.

Viac informácií

Speedmeter

Funkcie digitálnej televízie

Aký rýchly je Váš internet? Odmerajte si aktuálnu rýchlosť Vášho internetového pripojenia (upload/download) pomocou Speedmetra.

Viac informácií