SWAN blog

SWAN blog

Viac informácií

Top superhrdinské filmy a seriály, ktoré dnes môžete vidieť na streamovacích službách

Fanúšikovia superhrdinov s nadprirodzenými schopnosťami teraz zažívajú trochu nudné obdobie. Kiná po celom svete totiž stále zívajú prázdnotou a to výrazne spomalilo práce v celom Hollywoode. 

Výpadok vám však môžu nahradiť streamovacie služby. Na Netflixe, HBO Go a iných nebolo komixovej tematiky nikdy viac!

Netflix

Začať by ste mali kultovou trilógiou batmanovských filmov od Christophera Nolana v poradí Batman začína, Temný rytier (Dark Knight) a Temný rytier povstal (Dark Knight Rises).

V ponuke je aj Supermanovský návrat (Superman Returns) z roku 2006, Muž z ocele alebo kontroverzný stret Bena Afflecka s Henrym Cavillom v Batman vs Superman

Ak ale hľadáte niečo nové a tip, ktorý vám vydrží na mnoho večerov za sebou, potrebujete seriál.

Tri série má Black Lightning, život postaršieho riaditeľa strednej školy, ktorý sa bude musieť vrátiť zo super-hrdinského dôchodku a opäť začať ovládať všetko okolo svetla a elektriny. 

O niečo staršie sú tituly zo sveta DC Comics, konkrétne seriálová dvojica Arrow a The Flash. Oba majú už 7 sérií, takže si môžete vybrať podľa toho, či je vám sympatickejší Stephen Amell alebo jeho herecký kolega Grant Gustin.

HBO GO

Absolútnou novinkou starou necelý mesiac je návrat Justice League Zacka Snydera (Snyder Cut). Liga spravodlivosti v zložení Batman, Superman, Wonder Woman, Aquaman, spomínaného Flasha a mnohých ďalších premiérovala už v roku 2017.

Vtedy však Snyderovi zomrela dcéra a jeho rozrobené dielo musel dokončiť Joss Whedon. Po štyroch rokoch je vonku podoba, akú si pôvodný režisér Snyder na začiatku predstavoval. Má až štyri hodiny, oveľa temnejší nádych a pravý fanúšik ju proste musí vidieť. 

V apríli je naplánovaná aj streamingová premiéra Wonder Woman 1984 s Gal Gadot a k nej si už teraz môžete dať aj super-zábavnú Margot Robbie vo filme Birds of Prey (Fantastický prerod Harley Quinn).

Seriály zastupuje ženská obdoba Batmana, Batwoman, ktorá nastupuje tri roky po zmiznutí originálu ako jeho sesternica. Ohlasy kritikov sú však… mierne povedané rozporuplné. 

Disney+

Ozajsným domovom komixov je Disney+, hoci na Slovensku si ho predplatíte iba s využívaním služby VPN

Nájdete tu prakticky kompletný svet Marvelu. Všetky filmy Avengers, X-men alebo Spider-Man sú tu, spolu so seriálovými novinkami Falcon and Winter Soldier alebo WandaVision

Disney totiž svoju streamovaciu služby potreboval odpáliť vo veľkom štýle a tak prináša pohľad na život nového Captaina Americu pol roka po skončení Avengers: Endgame aj detskej hviezdičky Elizabeth Olsen v novej úlohe Wandy Maximoff a Scarlet Witch.


Funkcie digitálnej televízie

Funkcie digitálnej televízie

Pozerajte čo chcete a kedy chcete. Spoznajte funkcie digitálnej TV od SWAN MULTIMEDIA a staňte sa pánmi domácej zábavy.

Viac informácií

Vysokorýchlostný internet

Funkcie digitálnej televízie

Superrýchly internet u Vás doma. Stiahnite si film v HD rozlíšení za pár minút, surfujte rýchlosťou svetla, nestarajte sa o dátové limity.

Viac informácií

Speedmeter

Funkcie digitálnej televízie

Aký rýchly je Váš internet? Odmerajte si aktuálnu rýchlosť Vášho internetového pripojenia (upload/download) pomocou Speedmetra.

Viac informácií